2726

من یک جفت عروس هلندی دارم خیلی دوست دارم مادشو به تازگی براش نر هم  خریدم ولی جفت نمیشه باهاش 

چون دستیه جفت نمیشه ؟؟

بعد توی دیوار خیلی دیدم میزنن طوطی ملنگو حرف هم میزنع ولی دستی نیست ارزش داره ملنگو بگیرم ؟

طوطی بهتره ک

حرف بزنه باحاله😂

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من 3 ساله ملنگو دارم وای تمام روز دهنش بازه تو قفسم دوس نداره بمونه بیرون نیاریم یا قهر میکنه یا اونقدر جیغ میزنه که دلت میخواد سرتو از دستش بکوبی به دیوار🤕🤕

ما داریم🤣 البته مادر شوهرم داره خیلیم وراجه مینا🤣🤣😒😒

نیگا یه لِوِل از طوطی باهوش تره چون طوطی فقط تکرار میکنه اما مینا میتونه جواب بده و... باهوش تره دیگه 

چرخ بر هم زنم اَر غیر مرادم گردد_من نه آنم که زَبونی کِشَم از چرخِ فلک____کاربری انتقال یافته از تاریخ 02/3/20 
من عروس هلندیم حرف میزد

چ جالبببب

نمدونستم حرف میزنن

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-
من 3 ساله ملنگو دارم وای تمام روز دهنش بازه تو قفسم دوس نداره بمونه بیرون نیاریم یا قهر میکنه یا اون ...

آخه عروس هلندیم اینجوریه 

از صبح بیدار میشه جیغ میزنه منو بیارید بیرون 🥴

میادم بیرون دستشویی می کنه اینور اونور🤦‍♀️

بچگی کردمو از لای لجن گل چیدم
من 3 ساله ملنگو دارم وای تمام روز دهنش بازه تو قفسم دوس نداره بمونه بیرون نیاریم یا قهر میکنه یا اون ...

خب شما چه کردید از دستش من می‌خوام بخرم بنظرتون کاسکو بهتره یا ملنگو 

خب شما چه کردید از دستش من می‌خوام بخرم بنظرتون کاسکو بهتره یا ملنگو 

اصلا به ملنگو فکر هم نکن هر کاریش کنی باز خوی وحشی گری داره داری نازش میکنی یهو چنان گازت میگیره از دستت خون میاد خیلی هم دیر حرف زدن یاد میگیره ما قصد داریم ردش کنیم کاسکو بگیریم

اصلا به ملنگو فکر هم نکن هر کاریش کنی باز خوی وحشی گری داره داری نازش میکنی یهو چنان گازت میگیره از ...

من جوجه بیست روزه شو خریدم بزرگش کردم خیلی خوب بود حرف هم میزد اما دم دم بلوغش خیلی جیغ میزد خیلی زیاد نیمدونم .بنظر شما کاسکو جیغ نمیزنه توی آپارتمان میشه نگهش داشت ‍‍؟

من جوجه بیست روزه شو خریدم بزرگش کردم خیلی خوب بود حرف هم میزد اما دم دم بلوغش خیلی جیغ میزد خیلی زی ...

مال ماهم خیلی پر سروصداس تمام روز در حال جیغ زدنه کلمه هم میگه ولی نسبت به زمانی که برا حرف زدنش گذاشتیم بازده خیلی کمی داشته کاسکو باهوش ترین طوطیه قطعا خیلی بهتر از ملنگویه