2733
2734

نامزد خواهرم داره میره کیش خیلی صمیمیه باهامون  و مثل برادرمه 

خودش گفت سوغاتی چی دوس دارین بیارم 

وضعش هم خیلی خوبه  از ما خیلی بهتره 

ولی من نمیخوام حالا خیلی ندید بدید بازی دربیارم 

بگم یه ادکلن خوبه ؟ خواهرم گفته لوازم ارایشی بیاره براش 

یا چیز دیگه ای بگم ؟؟؟  

عینک 

Army💜 دلی ام 🐣i live because I can’t die … min yongi  اهنگ های مورد علاقه ام ✨like crazy & face off & letter & set me free & blue and grey & stay alive & magic shop & alone. & best of me & fake love & black swan & let go & mice drop & lie & promise & butterfly. & winter bear  & sweet night & … و تمام اهنگ های bts💜🙃

جیزی نگو زشته

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

نه نگو زشته بزار باسلیقه خودش بیاره حتما چیز خوب میاره

شوهرمنم تازه مرحله آشنایی بودیم هنوز جواب مثبت هم بهش نداده بودم رفت سفر کاری کیش گفت چی بیارم نگفتم خودش یه عالمه ب ام لوازم آرایش آورد حتی رنگ پوستم رو به فروشنده گفته بود که تو انتخاب کرم پودر و پنکیک اشتباه نکنه

انصافا هم همه چیش عالی بود عالی 

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
2706