2737
2734
عنوان

جغد اومده تو اتاقم

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 84 پست
به نظرتون خطرناکه؟ 

خطرناک نیست بدشگونه حتما صدقه بزار من خودم تجربش رو داشتم . خیلی خوشگله فکر نکنم بهت آسیب بزنه .پنجره رو باز کن بگرد دنبالش وقتی پیداش کنی پرواز میکنه میره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وای خودم که ساکتم ولی خب صدای پرنده های تو حیاط ۱دای خیابون و یخحال و اینا میاد 

اونا ایرادی نداره فقط کسی بره نزدیکش متوجه میشه.اگه میتونی در وپنجره باز بزار  خودش حس میکنه کجا فضای باز داره  میره بیرون

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
خطرناک نیست بدشگونه حتما صدقه بزار من خودم تجربش رو داشتم . خیلی خوشگله فکر نکنم بهت آسیب بزنه .پنجر ...

باشه ممنون صدقه میذارم من ازش میترسم و اینکه بمره تو صورتم الان ماسک زدم و شالم انداختم رو سرم 

مریضی چیزی نداره؟ 

نه با با نترس فقط یکدفعه پرواز میکنن مواظب باش جلوش نباشی دارو باز بذار نیره اگه مریضی هم به خاطر کرونا میگی مطمین باش ربطی به خفاش بدبخت نداشت 

2738
نه با با نترس فقط یکدفعه پرواز میکنن مواظب باش جلوش نباشی دارو باز بذار نیره اگه مریضی هم به خاطر کر ...

همین که بخوره تو صورتم یا  یه جاییم میترسم کل درا و پنجره ها باز گذاشتم 

همین که بخوره تو صورتم یا  یه جاییم میترسم کل درا و پنجره ها باز گذاشتم

معمولا خودش حواسش هست نمیخوره،😂حدی میگم ولی برای اطمینان به کلاه لبه دار بپوش و ماسکم بزن که صورتت پوشیده باشه 

2706