2737
2734
عنوان

چرا اینقدر فامیلای من زن چاق دوست دارن.

| مشاهده متن کامل بحث + 1996 بازدید | 83 پست
چاقی باید درمان بشه ، معیار زیبایی و شادیه؟😐

اره زن خودشون چاقن.من ی بار نپرسیدم چرا چاقی .گفتم به من چه.ولی این پر رو پرو از شوهرم پرسیده

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

70 80 سال پیش شهر ما هم اینطور بود😂

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.
2731

سعی کنید اصلن حرف دیگران براتون مهم نباشه 

اینطوری بی شک خودتون آرامش خاهید داشت 

من هم در طی مدت کوتاهی وزن زیادی کم کردم و خیلی از این حرف ها شنیدم 

باور بفرمائید یه درصد هم روم تاثیر نذاشت حتا به صورت لحظه ای 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
اره زن خودشون چاقن.من ی بار نپرسیدم چرا چاقی .گفتم به من چه.ولی این پر رو پرو از شوهرم پرسیده

😐😐😐😐چ پررو ان مردم

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-
2738
ترکین؟ 🤣 ترکا هرکی چاق تر باشه میگن خوشبختتره

نه کرد.اینجا هم همینه اکثریت.مامانم که همش میزنه تو ذوقم میگه انگار مردی چیه صورتت لاغر شده زشت شدی.تو جمع هم میگه

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
ناراحت نشو   خودشون لاغرن؟ شنیدم لاغرا چاق دوست دارن🤣🤣🤣

نه خودشون هیکلی.ولی زن خودش چاقه .بعدشم چطور روش شده اینو بپرسه

2706