2733
2734

یه مسله باشه زود حل میکنم خیاطی  و دوخت سرویس فانتزی رو آنلاین یاد گرفتم خلاصه هرچی بخوام زود یاد میگیرم. ولی تو جواب دادن خنگم. ولی جاریم برعکس منه اصلا یاد گیریش خوب نیست ولی خیلی حاظر جوابه یه جوری با حرف میزنه دهنت که مادرشوهرم جرات نداره بدشو بگه

واقعا چرا من خنگم

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرکی خواست دورازجون سوارت بشه جوری بزنش زمین که دیگه پانشه چون اگ پاشد دیگه ول کن نیس .🌴🍁تواین دورو زمونه یاباید گرگ باشی بِدَری یا بره باشی و دریده شی�🍂🍂🌷🌾�🐲🐲🐎🐏🍂🍂🌿 🍂🌷🌐�.👊خلاصه کلام من دل خوشی از این جماعت ندارم😠😔😔

هرکی ی مدله دیگه

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-

مگه حاظر جوابی به  عقل و هوش نیست. خوب چرا من نمیتونم شاید خنگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرکی خواست دورازجون سوارت بشه جوری بزنش زمین که دیگه پانشه چون اگ پاشد دیگه ول کن نیس .🌴🍁تواین دورو زمونه یاباید گرگ باشی بِدَری یا بره باشی و دریده شی�🍂🍂🌷🌾�🐲🐲🐎🐏🍂🍂🌿 🍂🌷🌐�.👊خلاصه کلام من دل خوشی از این جماعت ندارم😠😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکی ی مدله دیگه

مدل من خیلی بده یکی یه حرف بزنه بهم هنگ میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

گزارش بزنید پاک بشه لزفا

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕
مگه حاظر جوابی به  عقل و هوش نیست. خوب چرا من نمیتونم شاید خنگم

بنظر من حاضر جوابی باهوشی نیس بی ادبیه

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
2738
مگه حاظر جوابی به  عقل و هوش نیست. خوب چرا من نمیتونم شاید خنگم

نه اتفاقا باهوشا حاضر جواب نیستند ولی تجربه به من ثابت کرده زیادی سکوت کردن هم خوب نیس جایی که بهت ضرر میرسه باید مودبانه پاسخگو باشی

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
حاضرجوابی پررویی هست ربطی به هوش نداره

وآقا ولی اخ اون حرف دندون شکن به عقلم نمیاد اخ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیشتر پر رویی و گستاخی و مقادیر زیادی حق به جانبی میخواد تا هوش😁🤐

صد درصد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706