2733
2734
عنوان

بچه ها یسوال درباره رابطممممم

994 بازدید | 37 پست

من با ی پسر دوساله دوستم من ۱۹ سالمه اون ۲۳ 

من با اخلاقش مشکل دارم کلا ادم بیخیالیه 

شخصیتش شبیه سلمان تو نون خ اس😐 

تو این دوسال زیاد کات کردم ولی باز برگشتیم بهم دیگ 

هربار خیلی جدی میگفتم تمومش کنم ولی واقعا بازم کم میاوردم 

بعد کلا اصن ادم زبون بازی نیست من دلم میخواد مثلا حرفای قشنگ بزنه ولی اون همیشه درحال شوخی کردنه محبتشم نهایت تو شوخی بگه 

قصدش ازدواجه ولی من کاملا حس میکنم اگ با همچی ادمی ازدواج کنم عقده ای میشمو کم بود محبت میگیرم 

فقد آیدیتتتتتت:)

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-

گزارش بزنید پاک بشه لزفا

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چیزایی ک برا من مهمه برا اون ذره ای اهمیت نداره من از حساسیتام کم کردم ولی اون تغییری نکرد 

در ضمن وقتایی ک بیرونیم خوبه توجه میکنه ولی تو چت خیلییی کمتر 

ولی خب بخاطر اینکه من کنکوریم خیلی کم میریم بیرون  

حرفام روش کارساز نیست فحششم بدم میخنده😐برا همین منم معمولا دست میزارم رو نقطه ضعفاش و چیزایی میگم ک حداقل اونم یکم مث من حرص بخوره

زدم عزیزم

مرسیییی

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕

اسی تاپیک اخرم بیاین

اگه باهات بحث میکنم بدون اطلاعاتم تو اون زمینه کامله پس الکی زور نزن من قراره با دوست خوبم موفق بشم من بهترین مشاور خواهم شد...      یک روز که حالت خوب نیست توی متروپایدختری که قیافه اش را دوست نداری لگد می کنی و منتظر می مانی که یک اخم کوچک بکند تا تمام توانت را به کار بگیریبرای لت و پار کردنش یک روز که حالت خوب نیست سر کلاسی که استادش حضور غیاب می کند نمی روی و بعد سر کلاسی که حضور غیاب نمی کنند حاضرمی شوی و میز دوم می نشینی و تمام مدت زل می زنی به چشم های استاد! یک روز که حالت خوب نیست می روی توی کافه برای خودت یکی از این شکلات گلاسه های سایز خانواده سفارش می دهی و تاآخرش را می خوری آنقدر که تاچندساعت بعد حالت تهوع داشته باشی! یک روز که حالت خوب نیست کنار پله های ایستگاه مترو می ایستی و دستت را می گذاری روی نرده و در حالیکه جمعیت پشت سرت همه منتظر مانده اند همینجور بی حرکت می مانی و بعد از سی ثانیه یادت می افتد که این پله ها برقی نیستند که خودشان بالا بروند یک روز که حالت خوب نیست دکمه قفل باز کن گوشی ات را می شکانی و می گذاری تا شب قفل بماند و از اینکه چراغ اس ام اس اش هی فرت فرت روشن می شود اصلا ذوق نمی کنی!یک روز که حالت خوب نیست اعتقاد شدیدی به قانون " بی خیال دنیا "پیدا می کنی تازه می فهمی روزهایی که حالت خوش نیست فقط خودت را عشق است و بسیه دختر تنها ولی خودساختهعطر تمشک،رنگبنفش.یه فنجون آرامشِ موج دریا⛓️💙🤍♬♪♪ 

به خودت اعتماد کن.  حسی که ته دلت هست بهت دروغ نمیگه. و آدم تو زندگیش خیلی تغییر می‌کنه. بخوای الان ازدواج کنی ممکنه چند سال بعد سلیقه خودت عوض شع بگی من چه خلی بودم چی تو این دیدم عاشقش شدم.  آدم استفراغ رو نمیخوره. کات کردی برای چی برگشتی. البته بگم که بعضی رابطه ها استثنا هم داره که یک در میلیونه.  اون مثال زشتی هم که زدم برای این بود که بفهمی واقعا نباید با کسی که قصد کات کردن داری باهاش بمونی. چون حتما یه چیزی دیدی که داری به خاطر عشقت میزنی زیرش و انکارش می‌کنی 

زبون باز دوست داری؟   که هی خرت کنه  تو هم خر بشی

ببخشید رک گفتم   اخه خودم از خر شدگانم

شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا  میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر  خیلی پایین تره   درو که وا کنی  ❤️خدا❤️ پشت دره.....   برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه میدی   خداوند فرمودند با زبانی دعا کنید که با آن گناه نکرده باشید   از دیگران بخواهید برایتان دعا کنند  زیرا با زبان آن ها گناه نکرده اید     با خوشحالی دیگران خوشحال شو نوبت تو هم میرسه😍😉      او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند      اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2706