2733
2734
عنوان

خانومای کنکوری بیاید ....

184 بازدید | 16 پست

من سال کنکور خیلی نیاز داشتم شخصی باشه و کمکم کنه که  تو سال کنکور  برنامم و درست انجام بدم و  تنبلی نکنم و  نظارت کنه روی انجام  برنامم

متاسفانه  با قیمت های  زیاد مواجه می شدم 

الان من دانشجو هستم و قصد دارم اگه کسی نیاز به همچین فردی داره با قیمت پایین در خدمتش باشم

Taranom🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بفرمایید گل

من الان دوازدهمم ولی پایم خیلی قوی نیست از طرفی درسای دوازدهم رو هم سینوسی خوندم و الانم به کل یادم رفته 

بنظرت من تو دوران عید دوازدهم رو بخونم برای نهاییم که حداقل معدلم خوب شه بعد شروع کنم به خوندن برای کنکور و باتوجه به اینکه مرحله اول کنکور سال بعد اردیبهشت هست نه دی ماه میتونم خودمو برسونم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
✌🏻Be your own hero              تیکرهدف🦋
بنظرت توی ۴ ماه کسی رشته انسانی میتونه فرهنگیان بیاره پایه درسی قوی همه معدلا بالای ۱۹

واقعیتش من    فقط می تونم نظارت کنم که   طبق برنامه مدرسه یا ‌... که دارید عقب نمونید 

خود ازمون کنکور ربطی به معدل نداره 

و اینکه خودتونو با ازمون ازمایشی  امتحان کنید 

Taranom🦋

چی قبول شدین

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
واقعیتش من    فقط می تونم نظارت کنم که   طبق برنامه مدرسه یا ‌... که دارید عقب نمونید ...

الان دیگه ربط دارهد۴۰درصد کنکوره

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
من الان دوازدهمم ولی پایم خیلی قوی نیست از طرفی درسای دوازدهم رو هم سینوسی خوندم و الانم به کل یادم ...

پایه قوی خیلی تاثیر داره عزیزم 

متاسفانه اکثرن سر همین ضربه می خورن 

Taranom🦋
2706