2737
2734
عنوان

اینم ازاولين مسافرت من توایام نوروز😐😥😅

| مشاهده متن کامل بحث + 2055 بازدید | 78 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایول دمش گرم بگو کار ما رم راه بندازه بعد یه سال با بدبختی عضو شدم    

همین یه سیم کارتو داره برا تو میرم ساقی محل .خداییش با جنبه اس فکر و خیال ناجور نکرد

این بار از گانگستر محل شماره گرفتم اکانت ساختم تعلیقم کنین با بنز از روتون رد میشه 😐
ولی اگر تیکه تیکه می‌نوشت هی میگفتین بروز رسانیم سوخت،چرا همشو یه جا نمینویسی؟چرا تیکه تیکه مینویسی؟

اها

اینو گزارش بزن برام عزیزم

گزارش بزنید پاک بشه لزفا

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕
2728
به نظرم هم شما هم برادراتون خیلی اشتباه کردید، شوخی حدی داره یشتر از اون میشه دست انداختن طرف مقابل. ...

بیشتر از خواهرشوهر که اسی باشه ناراحته 

چرا 

چون داداشش چون به خنده و مسخره ادامه داد خواهرشوهر که اسی باشه باید دعواش میکرد 

نه اینکه بخنده و .....

چون خانم بود و عروس خانواده یه خانم جمع باید حمایت میکرد 

الانم که اینجوری گفتی اینم مطمعنا راضی نمیشه 

داداشتون خانواده خودشو میبینه زنشو یادش میره

همین یه سیم کارتو داره برا تو میرم ساقی محل .خداییش با جنبه اس فکر و خیال ناجور نکرد

😅😅

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
بیشتر از خواهرشوهر که اسی باشه ناراحته  چرا  چون داداشش چون به خنده و مسخره ادامه داد خو ...

عزیزم نه زن داداشم عروس بدیه نه من خواهرشوربدجنسه خیلیم باهم خوبیم وشوخی داریم

فقط داداشم شورشودراووردکه معذرت خواهی کرد

2738
همینو بگو😐

گوزیده طلبکارم هست

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین
2706