2733
2734

بچه هاماباداداش وزن داداشم اومدیم جنوب مسافرت عصردیروزرسیدیم اماالان زن داداشم وسیله هاروجمع کرده وپاشو تویه کفش کرده که برگردیم😥من شوهرم شغلش شیرینی فروشیه وبه این خاطرهیچ عیدی نمیریم مسافرت ازیه هفته قبل داداش وزن داداشم اصرارکه ما میخوایم بریم شماهم بامابیاین برخلاف میل خودم و شوهرم بخاطراصرارپسرای خودم وپسرداداشم قبول کردیم که بدون همسرم همراهشون بریم

ولی الان زنداداشم بخاطریه شوخی ازصبح لج کرده که بایدبرگردیم

دیشب موقع خواب زن داداش دولا شوتندتند کفشاروازبیرون چادربیاره دٱخل به بچها گفت بیارم  داخل شایددزدببره

معذرت میخوام یهویه گوزداد داداشم هم سرشواززیرپتواووردبیرون گفت نترس گوزنبره دزدنمیبره وهممون خندیدیم زن داداش خودشم خیلی خندیدولی این داداش بی جنبه من ازدیشب همین موضوع روکرده بودسوژه هی میگفت خانوم اگه این دفعه دیگه نمیرینی فلان چیزوبیاردیگه اینم بعدازصبحونه پاشوکرده تویه کفش که برگردیم

داداشم بچه هاروبردبگردونه بمن گفت بمون راضیش کن چون خانومش همینقدرکه خوبه همینقدرم لجبازه منم زدم کاروخرابترکردم دیگه رفته توچادربمنم محل نمیده

بهش گفتم شوهرموبزورراضی کردیم حالا بگم بخاطرگوززن داداش زودبرگشتیم

دیگه ازمنم ناراحت شده

البته کلاباهم شوخی داریم ولی این دفعه داداشم زیاده روی کردزورش اومده

کاش راضی بشه بمونیم🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زیاد بود نخوندم

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕
2728

بگو بگوز زنداداش اما نرین تو مسافرتمون  

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
2738
2706