2737
2734
عنوان

مردا چه مرگشونه😐

1080 بازدید | 57 پست

قبلا اوضاع زندگیا خیلی بهتر بود کم کم یه خونه کوچیک داشتن عقیدشونم خدا یکی زنم یکی و واقعا اکثرشون تا وقتی زنشون زنده بود هوو سرش نمیاوردن خیانت که خیلی کم بود🙄الان تقریبا همه مردا دارن خیانت میکنن چه مرگشونه پولم ندارن قیافه هم ندارن اکثرا زنشونم همه جوره خوبه پس چه مرگشونه😐به چیشون مینازن؟!یه ذره هم عاطفه پدری ندارن حداقل دلشون به حال بچه هاشون بسوزه؟؟

بنظر مردا همه زنا خوبن ب جز زنشون

افکار منفی را کنار بگذار...یه سری به تاپیک هام بزن شاید به دردت خورد... https://harfeto.timefriend.net/16806231642489   اینم لینک چالش ناشناس اگر مشکلی یه سوالی داری بنویس اینحا میرم میخونم و توی تاپیک چالش ناشناس شات سوال شما میزارم و جوابتون رو می‌نویسم💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مرگشون دور از جون اینه که زنه خیلی خوبه. زده زیر دلشون. دلشون هوای جوونیاشون کرده که مثل شکارچی میوفتادن دنبال دخترایی که محل نمیذاشتن بهشون.  ببخشید اینجوری میگم چون تو ذات آقایون اینه که دلشون میخواد ریسک کنن هیجان داشته باشن. زنا هم ساده مثل مادر برای شوهرشون مادری میکنن غذا میپزن طلاشون میفروشن خرج نمیکنن پس انداز میکنن بعد میگن چرا فلانی اومد پول شوهرم کشید بالا. عزیزم شوهرت میاد خزجشون می‌کنه چون زنی که خرج داره ارج داره 

در موردا مردها همينكه يك عمر نشستن گفتن مرد اختيارش دست خودش نيست تا حد يك خزنده شعور انساني را پايين اوردن و زنها را معضل و بهانه موجه براي هر رفتار فير اخلاقي و انساني دونستند فاجعه سازي كرده

اينكه ادمها سادشون رفته قبل از جنسيت شعور و عقل بايد داشته باشند علته 

2738

مرد وقتی نیازهاش ارضا نشه،بیرون از خونه خیلیا هستن که نیازهاشو برطرف کنه!

نه اینکه یکی بیاد مخشو بزنه ببردش سمت خودش!نه!

تا یه محبت کوچیک از یه خانوم دیگه ببینه می‌ره سمتش..

خیلی از خانوم ها هستن که زنانگی ندارن !

مثل آقا هستن...

ما فقط ظاهر زندگی ادما رو می بینیم پشت پرده چه اتفاقی میفته معلوم نیست 

تو جامعه هم هر دو قشر زن و مرد عوض شدن تغییرات فقط برا مردا نیست

● اکانت برای دختر توت فرنگی معروف نیس (کاربرای قدیمی میشناسنش) ● کاربری ماله خواهرم بوده واگذار کرده به من گاها خودش تاپیکم میزنه (منو باهاش اشتباه نگیرید) ●
از بس از خیانت شنیدم دیگه ب شوهرم اعتماد ندارم میگم اینم حتما ی روزی بهم خیانت میکنه شما هم همینجوری ...

هرگز چنین تصوری نداشته باش به خودت بیا با این افکار ، ناخواسته این (خیانت) رو جذب می کنی . عزت نفستو بالاببر و جملات تاکییدی بخون 

نام کاربریم برگرفته از زندگیه واقعی منه ،من و همسرم از دو شهر مختلف با دو فرهنگ متفاوت هستیم ولی خب قدرت 💪عشق❤️‍🔥 باعث شد معرفت خرج کنیم و تو مسیر زندگی همراه هم باشیم ، شاید یروزی داستان زندگیمو همینجا گفتم/ عاشق زادگاهمَم عاشق «بارون»عاشق «جنگل»عاشق «کوه» عاشق «دریا»شهر من همه اینا رو با هم داره❤️‍🔥کاربر قدیمی سایتم نمی دونم چرا تعلیق شدم «کاربری دوم!» 
2706