2726
عنوان

موهام و این رنگی کنم خوبه؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 497 بازدید | 31 پست
وایی من عاشق این رنگم. همکارم همین شما بود اون روزی داشتم بهش میگفتم این رنگی کنه. 

همکارم هم سن شماست

روزی ک داشتیم عقد میکردیم ی پلاک بهش هدیه دادم روش نوشته بودم * برای بدست اوردنت دلی رو به دریا زدم ک از آب واهمه داشت گفتم این پلاک گردنت باشه ک یادت نره .... تو این دریا غرق شدم از هیچکس نگذشت برای نجاتم ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بنظرت روی موی مشکی دیده میشه؟ اخه یه ریمل مو همین رنگی زدم به موهام اصن دیده نمیشد

بله من خودم جلوی موهامو همین رنگی کردم به مرور زمان روشن میشه خود این خانومم موهاش مشکیه زیرش

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉
۱۸ سالشه شاغله؟ چه شغلی؟

اره می‌گفت پارسال عید مدرسه بودم الان شاغلم . فروشگاه

روزی ک داشتیم عقد میکردیم ی پلاک بهش هدیه دادم روش نوشته بودم * برای بدست اوردنت دلی رو به دریا زدم ک از آب واهمه داشت گفتم این پلاک گردنت باشه ک یادت نره .... تو این دریا غرق شدم از هیچکس نگذشت برای نجاتم ....
بله من خودم جلوی موهامو همین رنگی کردم به مرور زمان روشن میشه خود این خانومم موهاش مشکیه زیرش

روشن میشه؟ 

دوستم ابی روشن زده بود بعد رفته حموم موهاش شده سبز

میترسم موها منم اینطوری بشه اخه من میرم مدرسه دوس ندارم خیلی روشن تو چشم باشه

بالاتر از سیاهی، رنگ این روزای منه!
اره می‌گفت پارسال عید مدرسه بودم الان شاغلم . فروشگاه

خوشبحالش

من از دوران راهنمایی دلم میخاس برم سرکار بابام نزاشت

آقا تو ۱۸ سالگی رنگ نکنین تو رو خدا اگه بدونین چقدرررررر این سن جوونی و زیبایی خودش رو داره با رنگ ...

دقیقا من ۲۵ سالمه واسه عروسیمم رنگ نکردم 

هنوز موهای خودمه تا سفید نشده هم قصد ندارم

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
روشن میشه؟  دوستم ابی روشن زده بود بعد رفته حموم موهاش شده سبز میترسم موها منم اینطوری بشه اخ ...

بله میشه سبز برای منم سبز شد

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉
خوشبحالش من از دوران راهنمایی دلم میخاس برم سرکار بابام نزاشت

ایشالله ک میزاره . 

شاغل شدن تو جامعه بودن خیلی چیزا یاد میگری

ایشالله ک میزاره .  شاغل شدن تو جامعه بودن خیلی چیزا یاد میگری

اره خیلی دوس دارم

البته الان دیگ نمیتونم چون کنکور دارم 

2706