2726
عنوان

شوهر کثافت

| مشاهده متن کامل بحث + 3198 بازدید | 91 پست
عزیزم تمام سرم ورم داره اومده بالا اما دست نمیزنن به سر ببینن میگن عکس توعکس هم فقط شکستگی نشون میده ...

بمیرم  واست 😔💔 بخاطر خودتو بچتم شده قربونت برم باهاش  دهن ب دهن نکن  ....   محلش نده 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنظرم شکایتتو بزار رو موضوع همسر آزاری شاید اینجوری به نتیجه ای برسی... بعدشم دوتا موضوع دیگه هم هست ی شکایت داریم موضوعش ضرب و جرح فکر کنم یکی دیگه داریم ضربو شتم البته اگه درست تایپشون کرده باشم😂

متاهل، متعهد
بنظرم شکایتتو بزار رو موضوع همسر آزاری شاید اینجوری به نتیجه ای برسی... بعدشم دوتا موضوع دیگه هم هست ...

اهمیت نمیدم میفرستن شورا اونجا هم فقط نصیحت ایقد طولشمیدن بگی نمیخوام باشه میرم سرزندگی

عزیزم شوهرت کثافت نیست .توهم بد نیستی 

الان عصبانی هستی آروم باش و به هیچ چیز جز ارامش خودت و بچت فکر نکن.‌ سرفرصت که حالت خوب شد بشین به خوب و بد شوهرت فکر کن ببین میخواییش یانه. اگه میخوای دنبال ریشه مشکلات و راه‌حل بگرد و زندگیتو خودت بساز و قوی باش. شکایت و جدایی اخرین راهه.‌اینقدر هم دنبال حرفای خاله زنک و بی اساس مردم نباش.‌فعلا فقط به خودت برس حالت خوب شه

جرمم چی بود؟خواستم برم خونه مادرم گفت حق نداری اجازه نمیدم گفتم مگه برای خونه مادر رفتن نیاز به اجاز ...

یه جا دوربین گوشی مخفی بزارید فیلم بگیرید در آخر به پلیس زنگ بزنید و اورژانس اجتماعی

اهمیت نمیدم میفرستن شورا اونجا هم فقط نصیحت ایقد طولشمیدن بگی نمیخوام باشه میرم سرزندگی

ولی باید تلاشتو کنی،ولی امتحانشو کن من شنیدم بعضیا ب نتیجه رسیدن چون واسه خونه پدر رفتن نیاز ب اجازه نیست جز موارد همسر آزاری محسوب میشه ولی کتک خوردن ب موضوعات دیگه 

متاهل، متعهد
هر کاری کردم نزاشت برم از خونه بیرون درو قفل کرده کلی منو زده بعد میگه تو جن زده شدی

ان شالله تاواتشو پس بده، شما رو زده، شما خدا دارد، خدا بزنش. ان شالله روزهای خوبتون شروع بشن

2706