2410
2553
عنوان

شوهر کثافت

| مشاهده متن کامل بحث + 3178 بازدید | 91 پست
درو قفل کرده نمیزاره برم

الهی دستش بشکنه.تو هم بدون مرد رو با محبت و س ک س باید خر کنی .خودت بشی ملکه خونه.اگر میبینی مشکل روانی داره باهاش نمون اما اگر خودت باعث شدی عصبانی بشه  نه.بهترین کار استفاده از زنانگیته که برده خودت بکنیش

چه حس خوبیه وقتی ... می دونی که یکی دوست داره !❤❤❤چه حس خوبیه وقتی ... وقتی چشمات رو می بندی اون رو جلوی چشمات ببینی !😍😍😍چه حس خوبیه وقتی ... داره نگاهت می کنه ، دست و پات رو گم کنی و بخوای بخوری زمین !🙃🙃😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جای ضربه حتی روی سر هم میمونه پزشکی قانونی بری ثبت میکنه

یبار رفتم گفتم خانم دست بزار سرم ورم داره گفت ما ورم سر برامون مهم نیست نامه میدم برو سی تی رفتماونجا کلی پول دادم ورم ها مشخص نبود تو عکس 

2720
یبار رفتم گفتم خانم دست بزار سرم ورم داره گفت ما ورم سر برامون مهم نیست نامه میدم برو سی تی رفتماونج ...

وای توروخدا نگو 

متنفر میشم ازین کشور

داد بیداد کن که همسایه ها بریزن پلیس بیاد،،اینا بشه مدرک حالا که کثافت سرتو میزنه

بجهنم میگم که همه بفهمن اهل کتک کاریه که بتونی جدا بسی

یبار ایقد زد رفتم وکیل گرفتم شکایت وایناوکیل گفت ۱۷مورد جای ضربه چجوری سالمموندی اخرشم مجبور شدم رضایت بدم برگردم همه گفتن بچت زیر دست اونا دووم نمیاره

2714
اگر محکم زده اثرش مونده 

عزیزم تمام سرم ورم داره اومده بالا اما دست نمیزنن به سر ببینن میگن عکس توعکس هم فقط شکستگی نشون میده نمیدونم سرمن جنسش از چیه با اون همه ضربه نشکست

براچی

سه روز مونده به سال ۱۴۰۲امضامو عوض کردم,خدایا جز تو کسی رو نداریم پناهمون باش,تن سالم ودل خوش و جیب وکارت پرپول نصیب هممون کن,عزیزانمون وعلی الخصوص بچه هامون وخودمون رو از همه بلاها وبیماری هاحفظ کن,کانون خانواده هامون گرم باشه همیشه,اعتیاد وخیانت از زندگیامون دورباشه,وحالمون به بهترین حال دگرگون بشه,الهم عجل لولیک الفرج,الهم صل علی محمد وال محمد,الهی امین

فقططط میتونم بگمم خدا لعنتش کنه نمیدونم عدالت خدا کجاست اینا ادم نیستن حیووننن بیشرف ترین و پست ترین مرد اونیکع رو زنش دست بلند کنه

الهیی دخترت چقد اذیته اخه چرا وفتی میدونستی همچین حیوونیه بچه دار شدی الان چرا جدا نمیشی

2706