2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو شهر زده ستاد اسکان فرهنگیان برید بهتون کلاس میدن هزینشم خیلی مناسبه امکاناتم حموم و همه چی داره 

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2731

برید مشهد بنر زدن اسکان فرهنگیان باید بری اداره آموزش پرورش اون ناحیه درجه ۱.۲.۳ داره بهت داخل مدرسه کلاس میدن باید فکر کنم یکی از شما هم فرهنکی باشه ک شماره پرسنلیشونو بدید .... خانه معلمم هست که باید فکر کنم یک ماه پیش رزرو میکردید 

چجوریه مبزصندلی جمع کردن؟فرش کردن؟

آره عزیزم

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2738
آره میز و صندلیا یه طرفه وسطشم یه قالی پهن کردن 

ما شمال رفتیم اصلا میز و صندلی تو کلاس نبود خیلی تمیز بود 

برید مشهد بنر زدن اسکان فرهنگیان باید بری اداره آموزش پرورش اون ناحیه درجه ۱.۲.۳ داره بهت داخل مدرسه ...

ما الان تو مسیر مشهدیم، جایی رو رزرو نکردیم، مرسی از راهنماییتون❤

2706