2733
2739

بهم گفت  موهام خوب نشد . گفتم اگه ناراضی هستی شماره کارت بده برات واریز کنم پولو اگه راضی هستی پول مواد بمونه ۴۰۰ 

من ۴۰۰ دست مزد رو بریزم براتون  

امروز پیام دادم دوباره شماره کارت خواستم گفت پول مواد بمونه بقیه رو بریز  ولی بازم عذاب وجدا دارم بنظرتون حالا که خودش راضیه پول مواد رو نگه دارم؟

همم گفت

ریه ام مشکل پیدا کرده .گفتم خب ریه ات مشکل داشت میگفتی انجام نمی‌دادم .

بچه ها وظیفه من بوده من بپرسم؟ من از مشتری ها نمی پرسم اخه . بهم میگه منکه نمیدونستم شما که هی انجام میدادی میگفتی چی بگم‌بهش؟ حق با کیه؟ 

مارا با گرفتن جان امتحان‌نکن‌ ازجان عزیزتر داشتیم که رفت💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم یه سال رفتم کراتین بهم نپرسید که ریه ت مشکل داره یا نه .داشتم خفه میشدم .باید بپرسین عزیزم مسئول ...

دیگه خودت که میدونستی ریه ت مشکل داره همون اول که بو مواد رو حس کردی میگفتی ماسکی چیزی جور کنن واست خب

ن دیگه اگه اگه موهاش رفته حموم دوباره مثه روز اول شده باید کل پولشو بدی 

ولی اگه فقط مشکل ریه او خانومه   حساسیت پیدا کرده کلا پولی نباید بهش بدی چون همه میدونن ک شیمایییه و بوی وحشتناکی داره من  خودم یک ماه پیش رفتم موهام تا سر شونه هم نیس ۱۲۰۰دادم  الانم حساسیت شدید پیدا کردم مقصر اون بیچاره نیس ک 

2706