2726

از روز اول کمتر شده قرمزیش ولی هنوز قرمز مونده پایین چشمم به آرایشگره پیام دادم گفت قطره بتامتازون چشمی یا قطره فلوکورت بریز تو چشمت بنظرتون اینا چشممو خوب میکنه؟میخام چشمم خوب شه امروزم میخاستم برم عروسی هم میخواستم لنز بزارم😢😢

خب همون چیزایی که گفت رو استفاده کن

و ما برای زنده ماندن هزاران بار مُرده‌ایم :)!                           کاش ادما بفهمن فقط یبار زنده هستن و اینقد بهم توهین نکنن! ‌‌‌‌.                                                                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چشمت روز بدنبینه پریروزمنم رفتم اومدم خونه قرمزی بکنار گفتم عادیه تو آینه نگا کردم یه چیز ریز سفید بود تو چشمم حالت بسته کردم دیدم یه چیز متمایل به سفید بزرگ هست ازلپه بزرگتر تو سیاهی چشمم انقد ترسیدم که نگو خیلی دردمیکرد خواستم به  زنه پیام بدم که یادم رفت

چشمت روز بدنبینه پریروزمنم رفتم اومدم خونه قرمزی بکنار گفتم عادیه تو آینه نگا کردم یه چیز ریز سفید ب ...

خببب؟!!؟الان چیشد؟؟قرمزی رفت؟اونکه اومده بود رفت؟خاعک تو سرشون با کار کردنشون 

خببب؟!!؟الان چیشد؟؟قرمزی رفت؟اونکه اومده بود رفت؟خاعک تو سرشون با کار کردنشون 

روز بعدش کامل نرفت کم شد اما انگار یچیزی تو چشمم بود خیلی میسوخت آشغال فک کنم انبور کرد تو چشمم همش اونطرفونگامیکرد 

امروز بهترم قرمزیشم بهتره 

اون سفیده قشنگ تو چشمم مثل مروارید دیده میشد خیلی ترسیدم