2733
2734

پدربزرگ مادرشوهرم فوت شده 

من الان چتدروز بود میرفتم خونه پدربزرگ ومادربزرگ همسرم واس مراسمات... مادرشوهرم دوتاخواهرزاده دختر داره

دخترخاله بزرگه همسرم تواین دوروزی سلام نمیکرد ن اینکه انتظارداشته باشم عزاداره سلام کنه نه من هی میخواستم سلام کنم اما یجوری میپیچوندیاخودشو ب اون راه میزد کاملا

حتی مادرمم اومدمراسم بااونم سلام نکرد

صبرکنید ادامشوبگم لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تااینکه ی روز به تیکه بهش گفتم خدااافس زهرا

انگاربخودش اومدو ازفرداسلام کرد

حالا این دختره ی خواار کوجیک داره اول دوم دبیرستان

من دیروز برای دیدن رفتم خونه مادربزرگ همسرم من چون سرماخوردم سعی کردم روبوسی نکنم یا اگر مجبورا کسی صورتشو اورد دگ روبوسی کنم

رفتم داخل باهمه سلامو اینا این دخترخاله کوچیک همسرم صورتشو نیاورد یعنی اول من اصلا سلاموایناکرد به هوای اینکه عزاداره

حالا چندساعت گذشت دیدم ملدرشوهرم میگ گوشتوبیار جلو بردم

میگه چرا با سارا روبوسی نکردی باهمه کردی یادت رفت؟گفتم نه من سرمادارم بعدم اون فقط رستشو اورد جلو من متوجه نبودم خندید گفت اها زشته پس داری میری بوسش کن😑😑😑

2738
تااینکه ی روز به تیکه بهش گفتم خدااافس زهرا انگاربخودش اومدو ازفرداسلام کرد حالا این دختره ی خواار ...

انقدر اعصابم خردشد اون کوچیکتره 

من برم بگم چی؟ ببخش بوست نکردم یا ببخش یادم رفت بوست کنم؟

پس چطور خواهرزاده بزرگش دوروز سلام نکرد حواسش نبود؟

انقدر اذیت شدم برای شوهرم تعریف کردم

من عروسشم انقدر حواسش به من نیسن

گفتم ازاین ب بعد بگو سارا بیاد کارای خونشو انجام بده کمک کنه...

اخه این چیز مسخره چی بود گفتن داشت

روبوسی اخه بی انصاف؟ تو رو خدا سرما که خوردین بشینین تو خونه تون. الان من دو نفر مریضو دیروز دی ...

من چیکارکنم؟

مادرشوهرم اصلا نمیفهمه این چیزارو من اگ توبیمارستانم باشم پای خانوادش وسط باش منومیبره

حالا شماداستانوبخون

عاقا منو بلایکین

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
با همه روبوسی کردی و دست دادی. فقط سر اون دختره سرما خورده بودی؟ چقدر دغدغه هاتون زیباست!

عزیزم شماکامل نمیخونی انقدر زود لطفا قضاوت نکن

اولا این خ

دختر کوچیکتربودن

من همه روبوس ندادم بادقت میخوندی متوجه میشدی

چون مریص بودم مجبوراهرکی صورتشو میاوردجلو

2706