2733
2734

تو رفتی خونه مامان و باباش؟؟؟

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم هرسال همین وضع بود امسالم ک رفتیم دعوا شد و برگشتیم

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉
2728
2738
چرا  دلخوری پیش اومده مگ؟

آره من۴۵روزه زایمان کردم نیومدن پیشم بمونن ازاین ناراحته منودست تنهاول کردن رفتن مامانم روزهفتم ۱ساعت اومد برگشت

خدایابهم آرامش بده♥️

همچین مردایی از جمله شوهرم برن بمیرن ماراحت تریم بخدااا من از شوهرم متنفرم مثل سگ از چشام افتاده کاش جدامیشدم ۴سال پیش الانم دعا کنید جداشم و برام سخت نشه دوری دحترم 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
آره من۴۵روزه زایمان کردم نیومدن پیشم بمونن ازاین ناراحته منودست تنهاول کردن رفتن مامانم روزهفتم ۱ساع ...

پس حق داره خودتم باید دلخور باشی پس کی مراقبت بود شوهرت؟

خب نمیبرددیش بیچاره مامان باباها همچین مردهایی هستن

دیگه کف دستمو بو نکرده بودم

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉
آره من۴۵روزه زایمان کردم نیومدن پیشم بمونن ازاین ناراحته منودست تنهاول کردن رفتن مامانم روزهفتم ۱ساع ...

خوب شاید نشد بیان پیشت بمونن اونا هم کار و زندگی دارن. ☺ذهن خودتونو بخاطر همچین مسائلی درگیر نکنین. 

2706