2737
2734
عنوان

یه زندگی خصوصی همیشه برنده ست ...👌

325 بازدید | 25 پست

🌱

قشنگ ترین دیالوگی که شنیدم این بود که نصحیت یه پیرمرد بود که میگفت :

«یه زندگی خصوصی همیشه برنده اس !

مخفی نگهش دار تا زمانی که

برنده بشی ..!»

چقدر این جمله عمیقه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام من متوجه این جمله نمیشم، خیلی ها استوری می کنن، میشه بیشتر توضیح بدین

یعنی حرکت بعدیت رو به کسی نگو 

بیشتر سکوت کن و از زندگیت چیز مهمی رو برای کسی نگو خصوصا هدفات 

لزومی نداره دیگران بدونن تو زندگی شخصی شما چی میگذره

یعنی تولد همسر و بچمون هم استوری نکنیم؟ 

مثلا من مدرس ام از زندگیم هیچی نگم که بقیه ازش. درس بگیرن؟ 

البته که خیلی مسائل رو نباید گفت ولی گفته مخفی نگهش دار تا زمانی که برنده شوی، یعنی برنده که شدی اشکالی نداره نشون بدی؟ 

پس بلاگرها که همه چیزشون نشون میدن بازنده هستن؟! 

توکلت علی الحی الذی لا یموت
این جمله شگرد زندگی منه،🤭یه عده بهم میگن با سیاست یه عده دیگه میگن موزی،😅ولی کلا اعتقاد دارم که مس ...

حالا من مسائل زندگیمو به کسی نمیگم. ولی همه فامیل ها ميدونند. فقط غریبه ها نمیدونند 

2738
این جمله شگرد زندگی منه،🤭یه عده بهم میگن با سیاست یه عده دیگه میگن موزی،😅ولی کلا اعتقاد دارم که مس ...

حیف که این جمله رو من دیر دیدم 

ی چیزی بگم ؟

چند ساله پشت کنکورم خیلیا هم میدونن 

سادگی کردم سال اول هدفمو گفتم نشد بیارم فامیل هم همش میگفتن چرا نتوستی و فلان ...

امسال هم قصد دارم کنکور بدم دیشب زندایی مادرم گفت تو چرا همش خونه ای و حیف تو نیست نری دانشگاه و منم گفتم تیر ماه میخام کنکور بدم گفت خب بسلامتی و خیلی خوشحال شد 

حالا استرس گرفتم نره تو فامیل پخش کنه؟؟؟البته خب پخش هم کنه مگه چی میشه نه؟؟

نه نمیشه،نمیشه لباس های عیدشون،عیدی هاشون ،خونه تمیز،خونه به هم ریخته،عکس کتابی که دارن میخونن،عکس از تلاش برای امتحان....

نمیشه اینا رو استوری نکنن،اگر کردن و ما لایک نکردیم لابد ماها حسودیم

هر روز حتی تو نی نی سایت یه تاپیک این مدلی داریم:جاریم حسوده ،کیک تولد عمه بابام رو لایک نکرد...

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
حالا من مسائل زندگیمو به کسی نمیگم. ولی همه فامیل ها ميدونند. فقط غریبه ها نمیدونند 

من به فامیل هم نمیگم .بدبین نیستم ولی اونقدر که فامیل کنجکاوی در مورد زندگی میکنه غریبه ها  نمیکنن و ممکنه آدم از فامیل بیشتر ضربه بخوره چون غریبه که آدم خیلی رابطه باهاش نداره

یعنی تولد همسر و بچمون هم استوری نکنیم؟  مثلا من مدرس ام از زندگیم هیچی نگم که ه ازش. در ...

باور کنید گاهی تمام سوالات شما هم برای من ایجاد میشه😅

اما فکر میکنم منظور اینه که اگه هدفی داری به کسی نگو تا وقتی بهش برسی بعد پخش کن 

همون طور که شاعرا هم میگن 

چون که اسرارت در دل نهان شود ان مرادت زودتر حاصل شود 

من خودم حتی تغییر رشتم رو به کسی نگفتم و دیشب که رفتیم عید دیدنی یه جای غریب، همه می‌دونستن و حتی می‌دونستن چه دانشگاهی درس خوندم، آخه حتی دوستای صمیمیم هم که هر روز با همیم نمیدونستن و دانشگاهم هم کلا شعری که زندگی می کنیم نبود و همسرم هم اهل حرف زدن نیست

توکلت علی الحی الذی لا یموت
نه نمیشه،نمیشه لباس های عیدشون،عیدی هاشون ،خونه تمیز،خونه به هم ریخته،عکس کتابی که دارن میخونن،عکس ا ...

فکر میکنم منظور جمله رو متوجه نشدید 

این چیزایی که گفتین همش روزمرگی های ساده س موردی نداره که ،خیلیا هم میدونن 

منظور هدف و ایده هاس 

2706