2726
عنوان

بنظرتون برم خونه مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 28 پست
خب مثلا الن رفتم سرسنگین بود چیکار کنم برم بمونم😑

اره دیگه کم کم یخش باز میشه ، ممکنه همین امروز یا بعد از چندبار رفتن اخلاقش خوب بشه 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
ولی عید دیدنی حتما برو. تو خیلی عادی برخورد کن و اصلا به روی خودت نیار که شما تحویلم نمیگیری و ..... ...

نزدیک ۶ ماهه نرفتم باهم ارتباط نداشتیم اصلا یعنی پدرشوهرم اینا میومدن ولی خودم مادرشوهرم قهریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دیگه کم کم یخش باز میشه ، ممکنه همین امروز یا بعد از چندبار رفتن اخلاقش خوب بشه 

اخه دوبار قبلش زفتم ن با خودم حرف زد ن دخترمو نگا کرد یا بغلش کنه دخترم دوسالشه دستشم شکست نیومد عیادتش

چه اهمیتی داره که اونا سرسنگین باشن یا نباشن‌. مهم اینه‌که شما سر بزنین به خصوص که شما مقصر بودین. یه مدت رد بشه خودشون خوب میشن 

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
2728
اخه دوبار قبلش زفتم ن با خودم حرف زد ن دخترمو نگا کرد یا بغلش کنه دخترم دوسالشه دستشم شکست نیومد عیا ...

😑😑😑 دیگه شورشو رو در آورده 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
چه اهمیتی داره که اونا سرسنگین باشن یا نباشن‌. مهم اینه‌که شما سر بزنین به خصوص که شما مقصر بودین. ی ...

خب ادم یه جوری میشه بری خونه یکی یه طوری برخورد کنه انگار وجودد نداری بعد نگا خودتو بچت نکنه

اخه دوبار قبلش زفتم ن با خودم حرف زد ن دخترمو نگا کرد یا بغلش کنه دخترم دوسالشه دستشم شکست نیومد عیا ...

دعواتون سر چی بود که میگی خودت مقصری ؟

برو .... خودت و با بقیه مشغول کن و به سرسنگین بودنش محل نده

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
تو تاپیکام هست برو نگا کک

واه چه طرز جواب دادنه ... خودت حوصله نداری بگی من برم تو تاپیکات بگردم حالا انگار چه موضوع مهمی هست 😐🙄

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
واه چه طرز جواب دادنه ... خودت حوصله نداری بگی من برم تو تاپیکات بگردم حالا انگار چه موضوع مهمی هست ...

خب عزیزم گفتم اونجا قشنگ توضیح دادم بهتر میبینی قصد بی احترامی نداشتم