2726
عنوان

بنظرتون برم خونه مادرشوهرم

761 بازدید | 28 پست

یه کدورتی بینمون بود یه جورایی خودم مقصر بودم واسه عید نرفتم باهم قهریم حالا برم بنظرتون؟یه شب رفتیم جلوخونشون شوهرم کار داشت گف بیا داخل نرفتم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دیگه وقتی مقصر خودتی باید بری 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

بخشش از بزگترهاس، اونی که عقل بزرگ داره خودشو درگیر قهر نمیکنه اگه آدمیه دوباره برای شما کدورت پیش میاره محلش نزار حتی حذفش کن از زندگیت اما اگه میدونی شاید یه مقدار بی محلی شما روش تاثیر گذاشته دوری و دوستی کن💪

Life is money 

اتفاقا منم یه کدورتی با پدرشوهرم داشتم که مقصرش خودم بودم، دیشب با همسرم و بچه هام رفتیم اونجا اولش پدرشوهرم خیلییی سرسنگین بود ولی اصلا به روی خودم نیاوردم و خیلی عادی برخورد کردم تازه لبخند هم داشتم در واقع نمیدونم چرا نمیتونستم لبخندم جمع کنم  

دیگه یک ساعتی گذشت پدرشوهرم دید سرسنگینیش روی من تاثیری نداره دیگه خودش خوب شد. خیلی خوشحالم که تموم شد واقعا استرسش داشتم

وای چرا نرفتی تو خیلی زشته کارت با همسرت میرفتی براخودت داستان درست نکن

یکی دوبار رفتم محل نداد منم نرفتم دیگه حالا نمیدونم واسه عید برم یا نه میترسم باز برم محل نذاره شخصیتم خرد بشه

اتفاقا منم یه کدورتی با پدرشوهرم داشتم که مقصرش خودم بودم، دیشب با همسرم و بچه هام رفتیم اونجا اولش ...

منم از سرسنگینی میترسم دلم نمیخواد باز خورد بشم اخه قبلش یکی دوبار رفتم محلم نداد

از این میترسم تحویلم نگیره

کم کم خوب میشه ، بالاخره باید ازیه جایی شروع کرد 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
منم از سرسنگینی میترسم دلم نمیخواد باز خورد بشم اخه قبلش یکی دوبار رفتم محلم نداد

ولی عید دیدنی حتما برو. تو خیلی عادی برخورد کن و اصلا به روی خودت نیار که شما تحویلم نمیگیری و ...... 

مطمئن باش اینجوری خودشون خوب میشن،  نذار بیشتر از این طول بکشه چون دیگه نمیشه درستش کرد

2706