2733
2734

بچه هااا خونم هرروز از ته تمیز میکنم..جاروبرقی ..دستمال کشی..فلان و فلان...حتی سرویس بهداشتیارم هرروز میشورم با جرمگیر کاشی اینا....الان سه روزه تمیز نکردم..یچی بگین پاشم تمیز کنم..بخودم بیام...هم اذیتم اینجوری حس کثیفی خونه دست داده بهم هم تنبلیم میشه الان😑😑😑

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی هر روز سرویس میشوری نیاز نیس که هر روز جرمگیر استفاده کنی بعدشم سرویس تووی سه روز چقدر کثیف میشه؟ فردا روزی آرتروز میگیری چه خبره این همه بشور بساب

حالا من اینقدر کار نمی کنم همیشه خدا گردن و شونه هام درد میکنه

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی

بیخیال استراحت کن😂

مولا جان                                                                   جان مان به لب رسید!از بی‌راهه رفتن‌هاو نرسیدن. پاهایمان تاول زده! خسته از این راه‌های مبهم! و دویدن‌های بی‌مقصد... به تو پناه آورده‌ایم،راهی مان کن به راهت،که بیراهه ست غیرمقصددوست                                            تا امام رضا(ع)8 وامام جواد(ع) 9 باشد * بگذارید که هشتم گرو نه باشد 
2738

ده تا ماشین مهمون تا ۱۰ دیقه دیگه زنگ خونتو میزنن😂😂😂

و ما برای زنده ماندن هزاران بار مُرده‌ایم :)!                           کاش ادما بفهمن فقط یبار زنده هستن و اینقد بهم توهین نکنن! ‌‌‌‌.                                                                          

دلیل تمیز نکردنت چیه

زندگی گاهی دم کردن چای با آلبالوست یا چیدن چند میوه ازدرخت که تورا به ماندن پیوند میدهدزندگی همین لحظه ایست که من تورا نفس میکشم برایت چای میریزم و تمام اندوه جهان را درآن حل میکنم
2706