2733
2734

همسرم ی خواهر ناتنی داره که به خونمون تشنه هستن فکر میکنن پدرشون به ما بیشتر داده به اونا نه

قضییه از این قراره که همسر من یک کار رسمی دولتی داشت اما گفت با حقوق کارمندی نمیتونم زندگی کنم استعفا داد و امسال ۳ میلیارد سرمایه گذاشت و ی کلینیک ساختمانی زد در کنارش زمین و خونه هم خرید فروش میکنه 

امشب رفته بودیم خونه خواهرشوهرم ،از این ور اون ور حرف شد ما ماشینمونو فروختیم برای درست کردن سرمایه، چند وقت پیاده هستیم خواهرشوهرم این موضوعو مسخره کرد همسرمم گفت لاماری ثبت نام کردیم قراره نهایت تا چند ماه تحویل بدن خواهرشوهرم اینوشنید یکم رنگ به رنگ شد گفت اینا ماشینای اشغالی بنجول(خودش ۲۰۶ مدل ۸۴ داره) 

بعد شوهرش گفت اره ماشاالله چه زود فروشگاه زدی سرمایه میخواد و فلان و...

بعد خواهرشوهرم برگشت گفت ماشاالله بگو به داداشم بیکار بی عارمیگشت دیگه چیکار میکرد بعد هرهر به حرف خودش خندید 

به ما خیلی برخورد اینافکر میکنن همسرمن اخراج شده و خیلی خوشحالن

امروز قراره بیان خونمون چی بگم دلم خنک بشه؟

اولین بارم نیست همیشه با تیکه و کنایه حرف میزنه و دل ادمو میشکنه

دیشبم این تاپیکو زدم هیچکس راهنمایی نکرد ...تازه گفتن ی جوون بدون حمایت پدرش نمیتونه این سرمایه رو جمع کنه

همون قدر که به همسر من ارث رسیده از پدرش به خواهرشم رسیده منتهی همون ماه های اول باقیمت خیلی پایین فروخت همسرم دوسال پیش فروخت و باهاش خرید و فروش زمین کرد و تونست سرمایه درست کنه براخودش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اولش حرف بنداز از سرمایه و ماشین...بعد بگو پول داشتن یه کاریه و نگهداشتن و چن برابر کردنش یه هنره که شوهر من ماشالا عرضه داره باغیرته و زرنگ..و البته خودمم دقیقا عین شوهرمم خونه جمع کن هستم ..ما روز ی روز خداروشکر داریم پیشرفت میکنیم چن دلمونو به ماشینای اوراقی مدل پایین مثل مثلا ۸۴اینا خوش نکردیم...بعدشم بخند

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿
2738
به نظرم با همچین اقوام بدجنس و سمی که از موفقیت شما ناراحت و از اخراج شدن خوشحال میشن و حرمت مهمان ت ...

دعوت نکردم حالا ما رفتیم اوناهم قراره بیان برای عید دیدنی

اره حق با تو همسرم نمیرفت من به زور بردم گفتم سال نو خوب نیست کینه به دل بگیرم ما کوچیکیم بریم دیدنشون

همسرتون اشتباه کرد کارشو ول کرد ...همه کارمندا در کنار کارشون هزارتا کار دیگه می کنن ولی بیرون نمیان

کارمند اداره نبود ،ساعت کاریشون از ۵ و نیم صبح بود تا ۷ عصر بسیار فرسایشی نمیشد درکنارش کار دیگه کرد

خوب چرا میری خونشون همین رفت و آدمهای زیادی که خواهر و برادر رو تو روی همدیگه نگه میداره. ..والا من که برادر تنی و حق دارم هنوز خونشون نرفتم. کلا زیاد اهل رفت و آمد نیستیم .هر کس سرش تو زندگی خودشه ولی اگه به کمک همدیگه نیاز داشته باشیم پایه ایم. ..حالا شما خواهرم قرار نیست که تلافی کنی سطح فرهنگ هر کسی تا یه حدی، خواهرم جواب های هوی نیست، ،، ولش کن بسپرش به خدا...ذهنتو درگیر نکن خودت داری میگی خواهر شوهر ناتنی دیگه چه انتظاری داری.

اولش حرف بنداز از سرمایه و ماشین...بعد بگو پول داشتن یه کاریه و نگهداشتن و چن برابر کردنش یه هنره که ...

من بخاطر ماشین ناراحت نیستم میدونم از حسادتش گفت چون قبلا چندبار شوهرش میگفت زنم میگه فکر کن من دخترتم برای من هایما بخر ...

بخاطر اون حرش که گفت اره بیکار بی عار میگشت مغازه نمیزد چیکار میکرد خیلی ناراحت شدیم

خوب چرا میری خونشون همین رفت و آدمهای زیادی که خواهر و برادر رو تو روی همدیگه نگه میداره. ..والا من ...

اره درسته ولی واقعا فکر نمیکردم این همه بیشعوری تو وجود یک نفر بگنجه

2706