2737
2734
عنوان

علت و ناراحتی برای نداشتن خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 4889 بازدید | 92 پست
۲۵ سالمه  شرایط زندگیم خوبه  شاغلم تو اجتماعم درآمد دارم

شاید خیلی کلیشه ای بنظر برسه اما گاهی اوقات از بس یه دختری از هر لحاظ بالاست که اطرافیان در حد خودشون نمیبینند برن خاستگاری براش فکر میکنند جواب رد میده بهشون

life is too short to love you only in one , I promise to look for you in the next life 💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مشهد هستین؟؟؟

من تهرانم عزیزم.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
والا گرم که منظورم یه چندتا زنگ میزنن قبلا کویر لوت بود هیم کس زنگ نمیزد الان دو ساله هرچند ماه یه ب ...

کویر لوت رو خوب اومدی 😂

دلت که گرفت دیگر منت زمین را نکش ...راه اسمان باز است ، پر بکش ... ، او همیشه اغوشش باز است ، نگفته تورا میخواند ... اگر هیچ کس نیست ؛ خدا که هست ...  
لتبد فرهنگ شهرتون اینه تو شهرهای بزرگی ۱۴ ۱۵ ساله کودک همسری محسوب مبشه

من تهرانم 😐😐😐

بعدشم گفتم دوستام ۱۴ سالگی ازدواج کردن؟؟؟

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین
2738
گناه؟؟؟

من آقا هستم چند جا رفتم برا خواستگاری جواب منفی بهم دادن بعد فهمیدم خداروشکر ک  یکیو داشتن  مخفی میکردن دخترایی ک از چشمانم بیشتر قبولشون داشتم دیگه بخودم قوول دادم به هیچ دختری اعتماد نکنم😭

شاید خیلی کلیشه ای بنظر برسه اما گاهی اوقات از بس یه دختری از هر لحاظ بالاست که اطرافیان در حد خودشو ...

😐😐😐😐

این همه دختر و میشناسم که شرایطتشون از من بهتره و کلی خواستگار داشتن و ازدواجای عالی کردن

چرا فقط باید واسه من اینجوری باشه

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین
😐😐😐😐 این همه دختر و میشناسم که شرایطتشون از من بهتره و کلی خواستگار داشتن و ازدواجای عالی کردن ...

و اینکه دارم وسوسه شیطان میشم برم با یکی دوست بشم و خدای نکرده رابطه با جنس مخالف داشته باشم

2706