2733
2734
عنوان

پسری که بگه ۱۸سالت که شد میام خواستگاری....

| مشاهده متن کامل بحث + 1226 بازدید | 87 پست
هوم درست میگی گول خورده مذکرا خیلی عوضی شدن

اره بخصوص تو این سن ۲۱ سالگی که هنوز کله شون بوی قورمه سبزی میده اگه جرئت داره بیاد همین حرفا رو جلو خانواده ی دختر مطرح کنه

پسرم؛ بزرگ مردِ کوچکِ من...تو بهترین هدیه خدا و زیباترین ثمره ی عشق مایی، من و بابایی بی صبرانه منتظرِ گرفتن دستای کوچولوتیم👨‍👩‍👧 خدایا بزرگترین سرمایه های زندگیم؛ همسرم و کوچولومون رو همیشه به تو میسپارم مواظب عزیزترینام باش❤🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هی میگه ب درد هم نمی‌خوریم پسره باز برمیگرده 

باور کن حس خوبی از این پسره نگرفتم با حرفاشو رفتاری ک میکنه..دوستت سنی نداره هنوز..بگو بشینه پای درسو هدفش ول کنه این پسره رو...کلا از همه جا بگیره بلاکش کنه

اره بخصوص تو این سن ۲۱ سالگی که هنوز کله شون بوی قورمه سبزی میده اگه جرئت داره بیاد همین حرفا رو جلو ...

نمیتونه برا همینه میگه ۱۹سالگی میام خواستگاری نه ۱۸سالگی میام

گفتی نباشم میمیری... الان قبرت کجاس؟
باور کن حس خوبی از این پسره نگرفتم با حرفاشو رفتاری ک میکنه..دوستت سنی نداره هنوز..بگو بشینه پای درس ...

اره باید همین کار کنه حتما میگمش خودشو بدبخت نکنه

گفتی نباشم میمیری... الان قبرت کجاس؟

ترو خدا بیاید تاپیکم، دلم میخواد خودمو بکشم

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
2738
یعنی اونو هم مثه خودش می‌کنه بی خدا و بی دین

ببین عزیزم به دوستت بگو ک اگر دوس داره چند ماه دیگه تبدیل به یه آدم منزوی و افسرده بشه بره با این پسره ازدواج بی عقد بکنه 

طرف دنبال یکیه ک فقد باهاش خالی بشه وگرنه درست حسابی بود ک نمیگف عقدو قبول ندارم 

همون خارج از ایران هم ک هیچکسو قبول ندارن عقدو قبول دارن دیگه

عزیزم دوستت باید به پسره بگه که این عقاید توعه و من مجبور نیستم با عقاید و شرایط تو کنار بیامو زندگی کنم

اگه دوستی فقط ب قصد سرگرمیه بهونه نیاره خب این مسخره بازیا چیه اونم تو کشوری مث ایران

اگرم ب قصد ازدواجه ک زر مفت نزنه همین الان بهم بزنن بهتره تا وابستگیشونم بیشتر نشده دوستت بگه با خانواده خاستگاری میای عقدم داریم تمام خاستی بفرما نخاستی هرری

عجبا

هَـرچِـہ بـا هَـرڪِـہ ڪُـنـي ، بَـر تـۅ هَـمـاݩ مـیـگُـذرد!💛🍂
2706