2726

من چند ماه پیش آزمایش دادم دکتر خانواده گفت کم کاره تیروئیدم، لووتیروکسین 50 داد دو ماه مصرف کردم، باز آزمایش دادم، حالا پرکار شده، البته بخاطر تعطیلات هنوز جوابشو ب دکتر نشون ندادم ولی نوشته بود خیلی کمه tsh ک یعنی پرکار شده، دارم حسابی وزن کم میکنم. تو 3،4روز خیلی لاغر شدم. 

کسی اینجوری بوده؟ راهنمایی کنید تو رو خدا. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من یه بار پرکار دارویی شدم اما کم کاری بیشتر وزنمو کم کرد تا پرکاری

پرکار داروئی یعنی چی؟ 

الان خوب شدی؟ 

من کم کاری حسابی چاقم کرد پرکاری حسابی استرسی و الانم دارم شدید وزن کم میکنم اصلا خوب نیست 

خانوم برای تشخیص کم کاری یا پرکاری باید آزمایش‌های تیروئید رو کامل انجام بدین مثل تی ۴ و فری تی ۴ وتی اس اچ و ....یعنی بر طبق همه این موارد دکتر غدد تشخیص نهایی میده.شاید لازم باشه اسکن تیروئید هم بدین..حتما برو غدد.پزشک خانواده سر در نمیاره

میخوام لاغر شمممم،اب میخورم چاق میشممممم

لطفا درمورد عوارضش یکم مطالعه کن بعد آرزوی بهم ریختن هورمونات کن

اگ دوست داری موهات شدیدا بریزه 

مشکلات قلبی 

و

چاقی لاغری مفرط 

و

استرس شدید

و

اختلال خواب بگیری و بیحالی. اوکیه! 

لطفا از خدا چیزای خوب طلب کنین

پرکار داروئی یعنی چی؟  الان خوب شدی؟  من کم کاری حسابی چاقم کرد پرکاری حسابی استرسی و ال ...

یغنی مثل شما کم کار بودم‌ دوز داروم زیاد بود شدم پرکار شما هم پرکار دارویی شدی باید دوز داروتو کم کنه و انتی تی پی او رو چک کن ببین هاشیموتو هستی یا نه من خوب شد زود دو ماهه اوکی شد شما هم اوکی میشی

من شدیدا کم کارم اما چاق نشدم 

یغنی مثل شما کم کار بودم‌ دوز داروم زیاد بود شدم پرکار شما هم پرکار دارویی شدی باید دوز داروتو کم کن ...

اتفاقا دکتر گفت tpo لازم نیست ولی گفتم بنویسید بهتره. 

علائمت چیه؟ بیحالی هم داری؟ 

اتفاقا دکتر گفت tpo لازم نیست ولی گفتم بنویسید بهتره.  علائمت چیه؟ بیحالی هم داری؟

tpo لازمه غلط کرد گفت ننویس خوب تو باید بدونی تا ابد باید قرص بخوری یا موقت اگر تی پی او مثبت باشه باید همیشه قرص بخوری 

علایمم‌پریو‌دی طولانی و سنگین بی حالی عصبی بودن ریزش مو

يعني الان اوکی شدی؟  علائمت چی بود من خیلی نگرانم

من فراموش زیاد دارم😂ازین کم کارپرکاریا زیاد داشتم ،یمدت ک هی وزن زیاد کردم نفس تنگی تپش قلب اخرشباهی گشنم بود😁 تخم چشام یکم بیرون زدگی داره یمدتم کم اشتهاشدم و لاغر منم باید برم ازمابش هنو نرفتم ببینم چی شده چون وزن زیاد کردم باز😂امانترس دکترغددبرو تحت نظرش باش درست میشه من خیییلی وقته دارم

❤ My love M❤💍
2706