2733
2734
عنوان

خیلی حالم بده😔😭سال لعنتی جدید و زندگی حال بهم زن

| مشاهده متن کامل بحث + 735 بازدید | 27 پست
میشه بگی ب جز کنکور چ شغل خوب و باارزش و آینده داری است؟مم حالم از هر چی مهارته بهم میخوره

من نمیدونم که شما تو چی استعداد داری.برو دنبال علاقه و استعدادت.

ورزش ،هنر،فنی یا هرچی

خب کنکور میدی که وارد حرفه و شغل و مهارت خاصی بشی دیگه🙃وقتی حالت به هم میخوره چراکنکور میدی؟

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
میشه لطفا وقتی میگین کنکور هیچی نیست بگین پس زندگی‌ب چیه ؟؟؟؟؟؟؟واسه آدمی مث من ک نمیخواد زیر دست کس ...

من الان پرستارم چه گلی به سرم زدم 

با ۲۵ سال سن یه رابطه ی موفق ندارم دیسک کمر گرفتم عمل کردم کل زندگیم نابود شده ......همه چی برمیگرده به شانس و بخت آدم

خیلیا درس نخوندن ولی زندگیشون از من و امثال من خیلی بهتره 

ئه گه ر هاتیتو که دیت ژینم خه زانه🌬                           دلت نه گیره له م پاییزو بارانه🌦🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ مسیری نیست عزیزه من  هیچیی من حالم از هر چی مهارته بهم میخوره حالم از دانشگاه ازاد بهم میخ ...

کنکور واسه چیه یه شغل مناسب پیدا کنی که تهش درامد خوبی داشته باشی ک بتونی سطح زندگی خوبی فراهم کنی برای خودت،،،اینهمه خانم موفق هستند با درامد خوب که تحصیلات عالیه هم ندارن

2728
حالت خوب نیس از همه تاپیک هات میشه فهمید عزیزم بنظرم با خودت مهربون باش هر چقد تلاش کنی همون قدر جو ...

قربونت برم چطکر‌میتونم با خودم مهربون باشم واقعا چطور؟؟؟

۲۲‌سالم شد هیچ خری من نشدم هیچیییییی

من الان متنفرم از این ک عید بیان خونمون و سرم پایینه از اینک هیچ خری نیستم از اینک موفق نشدم 

امسالم هیچی نمیشم هیچی

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
کنکور واسه چیه یه شغل مناسب پیدا کنی که تهش درامد خوبی داشته باشی ک بتونی سطح زندگی خوبی فراهم کنی ب ...

میشه عزیزم بگی‌چ شغل مناسبی ی آدم بی سواد میتونه پیدا کنه ؟ 

حتما میخوایین بگین خیاطی یا آرایشگری و این چیزا من اینا رو دوس ندارم 

من نمیدونم که شما تو چی استعداد داری.برو دنبال علاقه و استعدادت. ورزش ،هنر،فنی یا هرچی خب کنکور می ...

ورزش و هنر آینده دارن ؟؟؟؟؟؟چ آینده ای دارن اینا؟

من گفتم حالم از مهارت بهم میخوره نگفتم از شغلای ک با کنکور میخوام🙃

من دوست دارم ی معلم یاشه ی پرستار ی پزشک اما شکست خوردم و هیچ گوهی نشدم

من الان پرستارم چه گلی به سرم زدم  با ۲۵ سال سن یه رابطه ی موفق ندارم دیسک کمر گرفتم عمل کردم ...

هع همین ک ی درآمد ثابت داری و بهت ارزش و احترام میزارن کافیه

2738
ورزش و هنر آینده دارن ؟؟؟؟؟؟چ آینده ای دارن اینا؟ من گفتم حالم از مهارت بهم میخوره نگفتم از شغلای ک ...

من شمارو میشناسم.پارسال هم غمگین بودی.انگار دوست داری تو حال بدت فرو بری.تاخودت نخوای هیچکی نمیتونه حالتو خوب کنه.انشالله که کنکور قبول میشی و بهترین آینده رو رقم میزنی.برات دعا میکنم😘

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

سلام عزیز دلم 

راستش تاپیکتو که تو گوگل دیدم فقط اکانت زدم تا بیام یه چیزی بهت بگم من امسال کنکوری هستم و پایه خیلی ضعیفی(در حد صفر مطلق) دارم اما تصمیم گرفتم که اول از همه همه تلاشم رو برای این کنکور بکنم و بعد هم اگه چیزی که خاستم نشد برم برای سال دیگه بیا بهت یه چیزی رو از ته قلبم بگم اونم اینه که حالم عمیقا مثل توعه:)

با این تفاوت که ته ته ته دلم روشنه 

میشه بخدا که میشه  کافیه که بخای خودم از فردا شروعمه میخام که تو هم با من باشی اگه واقعا میخای اگه واقعا ته ته قلبتت یه هدفه و تا بهش دست پیدا نکنی آروم نمیشی با هم میتونیم دست تو دست هم میدیم و معجزه ای میکنیم که همه توش بمونن فقط ازت خواهش میکنم نا امید نباش و یه بار برای همیشه یا علی بکن تا شروع کنیم:) 

اگه مایل بودی که با هم بترکونیم بهم بگو تا با هم  برنامه بریزیم

سلام عزیز دلم  راستش تاپیکتو که تو گوگل دیدم فقط اکانت زدم تا بیام یه چیزی بهت بگم من امسال کن ...

سلام دوست گلم قربونت برم من 🙃💔💔💔

مرسی ک واسم ارزش قائل شدی ممنونم ازت دوستم💔💐🦋 وب خاطر من عضو شدی

راستش الان ک پیامت رو دیدم خیلی حالم بد بود خیلی خیلی چون اصلا هیچ امیدی ب آینده نمیبینم فقط ب خودکشی فکر میکنم

باشع گلم بخونیم با هم دیگ من ی چند ماه دیگم طاقت میارم ببینم اخرش چی میشه💔🦋