2733
2734
عنوان

توروخدا بیاین بگین من چیکار کنم

266 بازدید | 21 پست

دوستان من چند سال با یه پسری دوست بودم خیلی خیلی باهم خوب بودیم یعنی توی اون ۲ سال اصلا دعوا هم نداشتیم کلا عالی بودیم که یروز من شارژ نداشتم با گوشی رفیقم زنگ زدم به اون که گویا دوستم از اون پسره خوشش اومده بوده و شماره رلم رو پاک نکرده بوده و به اون پسر چند روز بعد پی ام میده و رل من ج نمیده یروز من و اون پسره دعوامون میشه من میرم با رفیق اون ک توی یه گروه بودیم فقط حرف زدم

تو از چیزی که اعتقاد داری شجاع تر هستی  از چیزی که به نظر میرسی‌قوی تر هستی‌از چیزی که فکر میکنی باهوش تر هستی 😍❣

این رل منم حسودیش میشه باز ک رفیق من پی میده با اون حرف میزنه و رفیق من میگه ک بیا با من رل بزن رفیقم برمی‌داره اول اسم رل منو میزاره بیوش و توی پیوی رلم غیرتی میشه و ....بعد چند روز ک منو رلم آشتی میکنیم با اون کات میکنه و من متوجه میشم ک رفیقم و اون پسره باهم رل زدن

تو از چیزی که اعتقاد داری شجاع تر هستی  از چیزی که به نظر میرسی‌قوی تر هستی‌از چیزی که فکر میکنی باهوش تر هستی 😍❣

چقدر رِل تو رِل شد

دلم میخواهد شونه های خودمو بگیرم و بگم .... چته ؟؟؟   چی خوشحالت میکنه ؟؟؟   چرا هرکاری میکنم بچشمت نمیاد ؟؟؟؟  چرا از وقتی خیانت دیدی خوشحال نمیشی ؟؟؟○بقول ی عزیزی : روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گذشت○ی دیالوگ تو سریال خاتون بوده ک میگه: زن ها تا لحظه ی آخر میجنگن ولی ...وقتی ی چیزی براشون تموم میشه، تموم میشه دیگه ○جوابم ب خیانت ی چیزه ک مشکل شوهر شماس خانوووم کِرم از درخته ○البته اینم بگم سرتو بالا بگیر و بگو آشغالای گرگارو ،سگاا میخورن○اما واقعا خیلی حرفه ک آدم نمیتونه روح و روانشو دربیاره نشونت بده بگه نگااه باشون چی کردی؟؟○چه تقدیر ، چه قسمت ، نجنگی ، نمیرسی ○میشه باخیلیا بازم ادامه داد ، گفت وشنید وخندید، اما دیگه دوستشون نداشت○زندگیمونو اونی خراب کرد ک مثلا میخاستیم باش زندگی بسازیم○بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی ؟؟○ دلم میخاد باقی عمرمو بخابم😢💔 واس آرامش منو بچه هام صلوات بفرستید_ _  _اسم کاربریم اصلا با حال دلم  همخونی نداره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یعنی با اون پسر دوست میشه ک تو باهاش تو گروه حرف زدی

ن خود رل استارتر

دلم میخواهد شونه های خودمو بگیرم و بگم .... چته ؟؟؟   چی خوشحالت میکنه ؟؟؟   چرا هرکاری میکنم بچشمت نمیاد ؟؟؟؟  چرا از وقتی خیانت دیدی خوشحال نمیشی ؟؟؟○بقول ی عزیزی : روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گذشت○ی دیالوگ تو سریال خاتون بوده ک میگه: زن ها تا لحظه ی آخر میجنگن ولی ...وقتی ی چیزی براشون تموم میشه، تموم میشه دیگه ○جوابم ب خیانت ی چیزه ک مشکل شوهر شماس خانوووم کِرم از درخته ○البته اینم بگم سرتو بالا بگیر و بگو آشغالای گرگارو ،سگاا میخورن○اما واقعا خیلی حرفه ک آدم نمیتونه روح و روانشو دربیاره نشونت بده بگه نگااه باشون چی کردی؟؟○چه تقدیر ، چه قسمت ، نجنگی ، نمیرسی ○میشه باخیلیا بازم ادامه داد ، گفت وشنید وخندید، اما دیگه دوستشون نداشت○زندگیمونو اونی خراب کرد ک مثلا میخاستیم باش زندگی بسازیم○بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی ؟؟○ دلم میخاد باقی عمرمو بخابم😢💔 واس آرامش منو بچه هام صلوات بفرستید_ _  _اسم کاربریم اصلا با حال دلم  همخونی نداره 

ب رفیقم هیچی نگفتم فقط اون پسر رو بلاک کردم و با رفاقت ب اون رفیقم ادامه دادم تا روزی ک دیدیم اون عاشق یه پسره شده منم رفتم با اون پسره فقط ۲ روز حرف زدم و بخاطر  رفیقم کات کردم 

بعد مدتها اون پسره ک رفیقم عاشقش شده بود عاشق من شده بود منم هرکاری کردم ک اون پسره از من دلسرد بشه و با رفیقم باشه

احیانا شما جمع رفقای ۱۴ساله نیستین؟؟؟؟

اخه اینکه جریان سیب ممنوعه شد 

همه باهم رل میزنن

2738
ببخشیدا ولی اگ رلت آدم بود بخاطر ی قهر کوچیک با تو نمی‌رفت با یکی دیگه ک اونم مخصوصا دوستت بود رل بز ...

اخه رفیقم خودشو چسبوند گفت تو باید با من باشی ب رلم منم فقط حرف عادی میزدم با رفیق رلم فقط حرف عادی

خب بچسبونه چقدر غیر منطقی.. و چقدر بچگانه😐

نمیدونم ب هر حال هر چی من ب رفیقم هیچی نگفتم فقط با اون پسره کات کردم خیلی کار ها هم واسه رفیقم کردم خیلی خیلی 

چقد  هندی طور شد . هرچند میفهمما ولی متوجه‌نمیشم چی داری میگی

😂😂ای بابا 

میتونی واقعا راهنمایی کنی بیام پیویت

2706