2733
2734
عنوان

مادرشوهر نامرد👿

1078 بازدید | 48 پست

سلام دخترا عیدتون مبارک...من پارسال نامزد بودم و اولین سال عیدیم بود ولی مادرشوهرم نزاشت شوهرم برام لباس بخره گفت مراعات کنه وضعبت مالیتو مگه نمیبینه گرونیه اما امسال که سر خونه زندگی خودمم و خداروشکر خریدم اونم رفته برا خودش سر تا پا خریده چطور برا شوهر من گرونی بود برا شوهر اون گرونی نیست؟؟؟تو رو خدا بهم بگین چجوری این حرفو بهش بزنم که بیشتر بسوزه...پارسال فقط همسرم برام هفت سین آورد با غذا که مادرشوهرم میگفت هفت سین رو پدرشوهرت خریده برات ۵۰۰ هزار تومن در حالیکه سر یه جریانی از دهن شوهرم در اومد که دوران مجردی خودش خریده گذاشته خونه برا زمان نامزدیش ۷۰ هزار تومن اینم بگین چجوری بکوبونم تو صورتش که حمال نفهم فکر نکنه تونسته سرمو شیره بماله نمیخام مستقیم بگم دعوا بشه میخام جوری بگم هم حرصی بشه هم صداش در نیاد ... خواهرای گلم دستتونو میبوسم ببینم چکار میکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بگو مادرشوهر که هفت سین را دروغ میگفتی همه عمر ،دیدی که چگونه سرتا پا لباس بگرفت؟

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭

ببین بحث ۱ روز ۲ روز نیستا قراره یه عمر مادرشوهرت باشه ولش کن بابا

الکی اعصاب خودتو خرد نکن از فردا همه باهات بد بشن

میخوای بحث کنی لطفا ریپ نزن😒   وزن فعلی:۶۳😍   هدف اول:۵۹😍   هدف دوم:۵۵😍هدف آخر :۵۰😍که البته انقدر که مریض میشم خودش داره به صورت اتوماتیک کم میشه نیازی به تحرک وبشین پاشوی من نداره😂پیش به سوی زندگی بهتر با سرعت نور 💪 اگر امضامو دیدی برای سلامتی همه ی بیمارا و تندرستی هممون یه حمد بخون 😍حالا چه بیمار نوزاد چه بیمار پیر چه جوون چه جنین 
2706