2737
2734
عنوان

باردارم یعنی امیدوار بشم....

148 بازدید | 10 پست

سلام خانوما خوبین خانوما من این ک رفتم دکتر برام سونوی ۱۳پریودی نوشتن بعد میوفتاد ۲ک تعطیله براهمین باهماهنگیه دکترم ۲۸رفتم ک شد روز ۱۰پری سمت راست فولیکولای ۱۳و۱۴و۱۸و۲۰ داشتم بعد ک داشتم بلند میشم دکتر انگاری ک باخودش حرف میزد آروم زیرلبی زمزمه کرد ک جفتت خیلی پایینه نمیدونم بامن بود یانه خیلی ذهنمو مشغول کرد یعنی میشه باردار باشم

تو ک هنوزجنین نداری ک‌جفت داشته باشی؟؟🤔🤔

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ها😐

فولیکول یعنی تخمک بالغ و اماده ی ازاد شدن

یعنی شما اول باید اقدام کنی همون فولبکول تبدیل به جنین شه

روز ده پربودی چجوری شما بارداری

جان عزيزاتون تاپيك سياسي نزنين .نميتونم جلوخودمو بگيرم تعليق ميشم .ديگه سيم كارت ندارم 😭

سونو فولیکول رفتی.چجوری جفت داری اخه😂

اشتباه شنیذی

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2738

شاید گفت شورتت خیلی پایینه..چون زیر ب گفت شما جفت شنیدی😂😂😂😂

شوخی کردم گلم ب دل نگیری