2737
2734

فامیل شوهرم از پشت کوه قراره بیان خونمون با لهجه شهر خودشون حرف میزنن من یه کلمه هم متوجه نمیشم حوصلم سر میره.

حالا این به کنار.

اصلا از خودشو و زنش خوشم نمیاد، هیچ حرف مشترکی نداریم.

جمعه قرار بیان یکشنبه مبخوان برن😭😭😭

به نظرتون روز جمعه کجا میتونم برم چه بهونه ای بیارم که خونه نباشم؟؟

مثلا از صبح تا غروب بگم یه کاری دارم و خونه نباشم؟؟؟

اینجوری یه کم دلم اروم میگیره که لااقل خودشون با شوهرم خونه باشن.

ولی اخه به چه بهونه ای برم اونم جمعه تو تعطیلات عید؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ولی از پشت کوه حرف قشنگی نیست😕

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  
2738

نه 

مهمان رو باید احترام گذاشت ، این از سفارش دین ماست

برا رضای خدا 

مهمانت رو احترام کن ، و به این کارت افتخار کن 

پس زبان همدلی خود دیگرست      همدلی از همزبانی بهترست

برا بحث نیومدیم،انشاالله برای رضای خدا.جواب ابلهان خاموشی. من آنچه شرط بلاغست با تو میگویم تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. در هر حالی خدا رو فراموش نکنیم ، برای خوشنودی خدای مهربون کار کنیم ، نه برا دل خودمون و نه برای دل دیگران. که این است آخر عرفان .
ینی چی از پشت کوه میان،😑

ینی اینکه اونا هرچی باشن استارتر از اونا پشت کوهی تره با طرز حرف زدن و بیان حرفش....

گر بگویم با خیالت...🥺تا کجاها رفته ام؛مردمان این زمانه...سنگسارم میکنند...❤️‍🩹 تویی که میای میپرسی میگی تا کجاها رفته ای به تو هیچ ربطی نداره دنبال دعوایی تا بیام بزنم عه وسط دو نصفت کنم😈                                                                                                                                           اگه جایی دیدی باهات بحثم شد و جوابت و ندادم بدون جواب ابلهان خاموشیست 🤙🏻
2706