2737
2734

میخوام از دید اونا جواب داده بشه 

پسری بود که خواستگار سنتی بود 

خودش هم منو ندید 

منم ندیده رد کردم 

بعد یک سال منو جایی دید 

شمارمو سیو کرد 

ولی پیام نداد چه معنی داره؟ 

توی این دوره و اون دوره و تموم دوره ها فقط خودت باش، و سعی نکن مثل بقیه بشی و با بی ادبی نظر بقیه رو جلب کنی  مهربون مودب و مقتدر نه ظلم کن نه مظلوم باش نه پاستوریزه.همین فقط 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چندوقت از سیوکردن شماره میگذره و پیام نداده؟

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2738

نمیدونه با چه بهونه ای بیاد جلو و این که  ناراحته و میترسه دوباره رد شه

میخواد قبلش مختو بزنه و بدونه جوابت چیه  

مهران جان"محبوبم اگر از تو درباره ی من  پرسیدند بگو دوستم  دارد....بسیار دوستم دارد .....! ❤                     من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                               💚 یا صاحب الزمان  💚                  
چندوقت از سیوکردن شماره میگذره و پیام نداده؟

یک ماه 

و اینکه شماررو من ندادم بهش

توی این دوره و اون دوره و تموم دوره ها فقط خودت باش، و سعی نکن مثل بقیه بشی و با بی ادبی نظر بقیه رو جلب کنی  مهربون مودب و مقتدر نه ظلم کن نه مظلوم باش نه پاستوریزه.همین فقط 
بنده، مردم وجوابت میدم، یعنی هنوز شما در نظر من هستی، انتخابش هستی، یکی از گزینه ها هستی

بعد یه چیز دیگه من یه بار ایشونو دیدم و خیلی نگاه میکرد 

نگاهشم نگاه ناراحت بود

2706