2726
عنوان

کیا قرص اعصاب خوردن و چاق شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8572 بازدید | 185 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر تهرانی میتونم از اساتیدمون بهت معرفی کنم عزیزدلم❤🌱🤌🏻

مرسی عزیزم من شیرازم  ایشون هم اتند بودن 🥲

اگه زحمتت نیست میشه معرفی کنی؟

نورولوژی هم باشه بهتره چون ibs دارم 

چرا به جای اس سیتالوپرام بهت فلوکستین ندادن؟  جفتش یه کار رو میکنه ولی فلوکستین اشتها رو هم کم ...

من سیتالوپرام میخوردم وقنی قطعش کردم دوباره لاغر شدم 

یه تعلیقیم بهم نگید تازه وارد😒 با خط مادرشوهرم عضو شدم باهام مهربون باشید😂 میدونی چراتابوت جوونا سنگینه؟! چون با آرزوهاشون دفن میشن✓
2728
چرا به جای اس سیتالوپرام بهت فلوکستین ندادن؟  جفتش یه کار رو میکنه ولی فلوکستین اشتها رو هم کم ...

قطع داشت با فلوکستین تغییر بده نمیدونم چرا از اول همونو نداد 

فلوکسامین چطوره یکی از پزشکای دیگه نوشته؟

پزشک بی وجدانم که این دارو رو نوشته بود برام سرمسائل شخصی منو بلاک کرده  هر پزشک دیگه میرم اصل ...

دومي ك چاق نميكنه 

ورزش كن هم برا حال روحيت خوبه هم لاغر ميشي

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

فلوكسيتين ضرر بيشتري داره 

همش ك لاغري چاقي نيست 

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

من فلوکستین خوردم ،اشتهام چند برابر شد ،مثلا برای درمان پرخوری عصبی بهم داده بود .تازه حال روحیم بدترم شده بود .بعدم که به دکترم پیام دادم .جوابمو نداد 

2706