2737
2734
عنوان

باورم نمیشه یکی دو سال دیگه باید توی کانادا زندگی کنم😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2599 بازدید | 67 پست

فقط اینو بدون موقعیت تو آرزوی خیلیاس😂

مهران جان"محبوبم اگر از تو درباره ی من  پرسیدند بگو دوستم  دارد....بسیار دوستم دارد .....! ❤                     من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                               💚 یا صاحب الزمان  💚                  
با چقدر سرمایه رفتن؟ ..

به نظرم بیشتر تبلیغ میاد تا درد  و دل

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
صد دویست میلیون

مگه میشه

ما با ۷۰۰ میلیون اقدام کردیم اتریش نشد.

برو تبلیع الکی تکن. که مثلا بخوای مشتری جمع کتی.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
وویزای مولتی ۵ ساله

اگه بری و با قناعت زندگی کنی  کار کنی مولتی میلیاردر برمیگردی ..۵ سال ک چیزی نیست برو ...کارگریشونم ماهی ۱۰۰ میلیونه ماست 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
2738
مگه میخاد بره عراق ک با صد تومن بره اقامت هم بگیره زن و بچشم ببره 😑😑

قربون دهنت

افرین👏👏

😘

مگه میشه  ما با ۷۰۰ میلیون اقدام کردیم اتریش نشد.  برو تبلیع الکی تکن. که مثلا بخوای مشت ...

😅😅😅😅عزیزم این وکیله فرق میکنه وکیل خود کاناداس توی کانادا زندگی میکنه  خبره هس .من خودمم باورم نمیشه 

2706