2726

وای دیوونه شدم نگاه کنین میبینین صد تا تاپیک زدم در مورد کانادا

شوهرم پسر خاله هاش از ی طریقی رفتن کانادا و به واسطه ی وکیل توی خود کانادا....اون وکیله کارشونودر عرض چهار پنج ماه انجا داده و رفتنشون...اول خودشون بعد که کار و زندگیشون اوکی شد زن و بچه هاشونو ببرن..

ویزای زن و بچه هاشونم خیلی سریع پنج ماه اومده...

حالام شوهرم میخواهد از طریق همون وکیل بره و ما رو بعد ببره...

😔😔😔

مجبورم بخاطر آینده مملکته خودمو ول کنم و برم😔

موفق باشی. 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بدت میاد بدع ما بریم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ سخت

دخترم نفسم ،   محمد عشق مامان پس کی میای                        .غمت داغونم کرد الان باید تولد یه سالگیتو میگرفتم الهی ک بمیرمممم واسه هرشب اشک ریختنام برات .اگه صدتا بچه دیگه بیارم تو رو فراموش نمیکنمممم ...خدایا امتحان بسته دیگه حقمو بده تا کی انتظارر ،،
2728

من موافق مهاجرتم. آدم یبار زندگی میکنه درخت نیس که ریشه داشته باشه و یکجا بمونه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

وای عزیزم چه شرایط بدی😐😐برو کیفشو کن اینجا چی داره مگه اتفاقا کانادا ایرانی زیاد داره به پستتون میخورن باز نگران نباش

گفتم که تو منظور من از اینهمه شعری              مغرور، نگاهی به من انداخت که منظور؟! 
منم باورم نمیشه تا آخر عمرم مجبورم اینجا بمونم 🥴🥴🥴

😅😅🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2706