2410
2553

بچها تاپیک قبلیم هس دلیل جداییمون سریه موضوعی ازش دلخور شدم بعد زنگ بهش زدم که جدا بشم ازش دیدم جواب تلفنشو نداد بعد من به رفیقش زنگ زدم چونکه رفیقش درجریان کار منو نامزدم هس زنگ به رفیقش زدم گفتم که به امیر بگو همه چی بینمون تموم شدههه دیگه نمیخام باهاش توی این رابطه بمونم اونم گفت نه تورخدا بزار خودم بهش زنگ بزنم ببینم چی میگه بعداز ۵دقیقه رفیقش زنگ بهم زد گفت رومینا خودت میدونی با امیر جدا میشی یا نه چونکه منم زنگ بهش زدم جوابمو نداد گفته قطع کن کار دارم عصری امیر بهم زنگ زد سرسنگین باهاش حرف زدم گفت بخاطر اینه اینطوری حرف میزنی مثلا کات کردی منم گفتم اره کاری نداری گفت نه قطع کردم فرداش رفیقش زنگ زد به من گفت که با امیر چه کردی گفتم کات کردیم جواب تلفنشو نمیده جواب بده خودم بهش میگم  که کات کنیم بعد ۱۰دقیقه به امیر زنگ زدم جواب تلفنشو داد گفت سلام بفرما گفتم به رفیقت بگو دیگه بهم زنگ نزنه گفت تو بهش زنگ زدی یه چیزیم بهش گفتی گفتم اره گفتم میخام باهات کات کنم نظر خودت چیه گفت نمیدونم نظری ندارم نظر تو چیه رومینا گفتم کات کنیم گفت باشه دیگه از اون روز بع بعد نه زنگ نه پیام حس میکنم از خداش بود کات کنم باهاش دلم تنگ شده براش 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

نامزدت بوده یا دوس پسرت؟؟؟ 

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤

همون بهتر 

خودتو کوچیک نکن

ارزش ادما بیشتر از چیزیه ک خودشون فک کنن

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2714
2706