2726
عنوان

بچه ها من از نظر مالی به نامزدم اصلا نمیخورم باید بهم بزنم باهاش ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1838 بازدید | 76 پست
اخه اینجوری آبروم میره ،اونا هروقت میان سنگ تموم میذارن امشب برگشتم فقط به مادر پدرم گفتم به تظرم خی ...

خب تو باید دنبال این باشی زودتر عروسی کنی ازین پدرمادر جدا شی نه اینکه بهم بزنی و بشینی ور دلشون 🤦‍♂️ ابروت هم نمیره کم کم نامزدت می‌فهمن که مقصر تو نیستی درک میکنن

عمری دگر بباید بعد از فراق ما را                                    کاین عمر صرف کردیم اندر امیدواری 
عزیزم سعی کن از دستشون ندی ب خاطر پدر و مادر جاهلت ، البته ببخشیدا

نه عزیزم من تمام تلاش هودمو‌دارم میکنم ولی بعضی وقتا واقعا کم میارم بعد میبینی اصلا منطق ندارن یا کتکم میزنن یا دعوا درست میکنن یا زیاد گیر بدم میدونن نقطه ضعف من همسرم بدترین فحشارو جلو من بهشون میدن که من عصبی بشم ،مثلا قبل اومدنشون خودم از صبح میرم خرید همه کارا با من تمام پولارو خودم میدم اون وقت میام یه اره بیشتر براش خرج میکنم مامانم میگه بس کن ولشون کن شاید باورت نشه شیرینی هایی که برای عید براش گرفتم قایم کردم مامانم نبینه ،چون میگفت زیاد براشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوس پسرم اینجوریه ، خیلی پولدار نیس ولی خیییلی خرج میکنه در حالی ک وظیفش نیس  اگ بفهمه چیز ...

اخی الهی پس چیکار میکنی ؟ خب تو شاید خانوادت مثل خانواده من نیستن. درسته ! 

2728
عزیزم وضعیت مالی شما رو دیدن که اومدن خاستگاریت . چرا بهم بزنی؟ زودتر عروسی کنید برید سرخونه و زندگی ...

اخهآبروم میره میگم نکنه خواهراش بگن ما همش میبریم ولی اینا هیچی نمیدن هیچ کاری نمیکنن ،پدر من شب بله برون شب یلدا شب عقد شام داد ولی خب مثلا الان ۱ سال باهمیم اصلا شام دعوتش نمیکنن خونمون ،یا مثلا میگم خواستم عیدی براش بگیرم با پول خودم تازه ولی مادرم اجازه نمیداد میگفت بسه ،باورت میشه یه سری چیزارو قایم کردم نبینه ! ولی دیگه خانواده شوهرمم خیلی میکنن من بهش گفتم در حد هم مثلا من برای پدر تو پیراهن گرفتم توام پیراهن بگیر نه گوشی موبایل ،پدر من اصلا استفاده میکنه میندازه کنار،مادرمم مشکل عصاب داره من حتی خودم هیچی بهش نمیدم چون خیلی باهم دعوا می‌کنیم و هرچی میشه کادویی که بهش دادم پس میده الانم سره کادویی که شوهرم بهش داده می‌خواد یه سره بگه بیا ببرش بدبخت مریض بیا ببرش نخواستم 

اخی الهی پس چیکار میکنی ؟ خب تو شاید خانوادت مثل خانواده من نیستن. درسته ! 

منم خانوادم چون فکر میکنن از صب تا شب تو خونم نیاز ب پول ندارم ، میگن اگ چیزی خواستی بخری بگو پول بدیم ( بدیش اینه که بعدش حتما باید ببینن اون چیزی که برای خریدش ازشون پول گرفتم) 

ایتم بگم خانواده من هنوز نمیدونن جز خواهرم ولی خانواده اون همشون میدونن اونا هم خیلی برام چیز میز خریدن 

نه اخه چرا بهم بزنی ؟ به نظرت عاقلانست این حرفت؟

تو رفتار پدر مادرتو نمیپسنی ...درسته؟ و تو مشکلی نداری با خوانداه همسرت!درسته؟پس بخاطر رفتار کسایی ک قبولشون نداری میخوای نامزدیتو بهم بدی؟

به نظرم ازدواج کنی کم کم رابطه ها کم میشه و  وقتی بری سر خونه زندگیتون اونا  به این اندازه باهم رو در رو نمیشن

🍃و خداوند کفایت میکند و اوچه خوب نگهبان و یاوریست🍃 این کاربری متعلق به چندین نفر میباشد 

خدا بهت صبر بده

منم همینطور بود اوضاعم سعی میکردم کم کاری خانوادم که خودشونو لارج نشون داده بودن اما نبودن رو جبران کنم

آخرش سر جهیزیه خودشو نشون داد و آبروم پیش خانواده شوهر رفت که رفت

اونا جون میدن واسه پیرسون

من شدم دختر بی کس و کار...

اولا ک ب نامزدت نگو کم بکن در حد خودم😤 دمش گرم بعدم اون شرایط تورو میدونسته پا پیش گذاشته  ...

اوکی با این چیزا جبران میکنم !!!اما خانوادش چی ؟ اینا ترکم هستن تو خرف هستن میگم نکنه ناراحت بشن بگن اصلا به داداش ما بها نمیدن. من کلا خانوادم مشکل دارن حتی برای عروسمون یه انگشترم ندادن ولی میگم داداش من دلار درمیاره وضعش خوبه خودش براش جبران کرده جای همه ما ،ولی من اونقدر پول ندارم باشه ماهی ۱۰ ت نهایت که با ۱۰ براش رب سکه گرفتم بقیشم مامانم اینا پول دادن لباس ارزون نه گرون همین 

ببین این خونه مادر و پدرت تهش ۲ ساله  اون خونه شوهر که تا آخر عمر باید زندگی کنی پس به مادرت ک ...

بله درسته کاملا ،و مادر منم چون یه ازدواج ناموفق نو سن ۱۹ سالگی داشتم تو عقدم باردار شدم متاسفانه بچرو دادم به شوهر اولم چون وضع مالی خوبی داشت انگلیس زندگی می‌کرد الان مادر من ناراحت میگه گرا شوهر کردی باید بچتو پس بگیری بچه بزرگ کنی تو حق نداری شوهر کنی جتی چند بار به شوهر من برگشت گفت من اصلا دوست نداشتم که این ازدواج کنه در حالی که من هنوز ۲۴ سالم هستش ،یه جورایی می‌خواد باهام لج کنه و تلافی کنه که ازدواج کردم شوهر الانمم مجرده ازدواج نکرده تا حالا با شرایط منم مشکلی نداره 

تو چیکار میکنی پس ؟ 

اصلابهم نزن بخاطرابن موضوع

ببین دوست عزیز: نه تومیتونی تفکرات منو تغییربدی، نه من میتونم تفکرات تو رو تغییربدم.پس" به عقاید هم احترام بذاریم" درضمن ،لطفا لایک ممنوع! متشکرم🙏🌹
عزیزم شما مادرت به رحمت خدا نرفته بود؟

عزیزم من مادرم برام کرده حکم ادم مردرو داره ،شما که تمام تاپیک‌قبلی منو خوندی پایین تر ام ببین چیکارم کرده که نیای الکی فقط یه چیزی تایپ کمی .در ضمن من اگه مادر داشتم واقعی هیچ وقت تاپیک‌ نیمزدم راجب فالوده سوال کنم ،پس بیین چیه مادرم 

اخه اینجوری آبروم میره ،اونا هروقت میان سنگ تموم میذارن امشب برگشتم فقط به مادر پدرم گفتم به تظرم خی ...

عزیزم بنظرمن زودعروسی کن توخونه خودت براشون سنگ تمام بزارالان دست توچیزی نیس که پیش پدرمادرتی ولی انشالله عروسی کردی خیلی باخانواده شوهرت خوب باش مثل دختر.الانم خودتواذیت نکن اوناازچشم تونمیبینن که.بعدشم چه جبرانی اوناواسه خاطرعروسشون میارن دیگه

منم خانوادم چون فکر میکنن از صب تا شب تو خونم نیاز ب پول ندارم ، میگن اگ چیزی خواستی بخری بگو پول بد ...

تو چی چیری گرفتی در عوضش؟ مثلا کادوهایی که میگیری چی هستش براش ؟ 

عزیزم در آینده میتونی با اخلاقت ادبت خوبی کردن بهشون جبران کنی ...ماهم ی عروس داریم دقیقا همینطور براش سنگ تموم گذاشتیم ولی اون هیچی ازش هم توقعی نداشتیم جز اخلاق خوب که متاسفانه فقط قبل ازدواج اخلاق داشت خرش که از پل گذشت از نفهمی مانند نداره بعد اینکه میتونی با کادویی که به والدینت دادن بفروشی کادو بخری

000ARMYخورشید گرمم R
2706