2737
2734

سال تحویل من خونه مامانم بودم ساعت ده هم  شوهرم رفت سرکار شب کار بودند ایشون ، بعدش صبح آمدند خونه مامانم و بعدش رفتیم خونه مادرشوهرم ما که رفتیم تقریبا دو ساعت بعدش یکی از خواهرشوهرم آمد سرظهرم دیگه بقیه شون آمدند تازه حدود یک ساعت هم شوهرم رفت   که به دوستش عیدی بده اخه همسرم از همکارش که برادرش داخل بانک کار میکرد  پول نو گرفته بود و دوستشم گفته بود برای من هم بگیر و خلاصه که منو تنها گذاشت خونه مامانش     خیلی حوصله سر رفت اونجا ما خیلی زود رفتیم از همه شون زودتر بعدش همه اونجا بودند ما رفتیم خونه مادر بزرگامون و حدود ساعت ۵  باز آمدم خونه مامانم،  همسر امروزم شب کار بود من شب کاری همسرم خونه مامانم میخوابم اخه، درسته  که اول خونه مامانا باید بریم ولی شرایط ما فرق داشت من دوست داشتم بیشتر عید گردش بریم !!  اخه چرا من باید این همه زود برم خونه مامان همسرم !! آخه  چرا همسرم روز اول عید رفت  پیش دوستش شاید دوستش نخاد برند عیدگردش کسی را نداشته باشند به زندگی من چه ربطی دارد ولی ما مغازه داریم مشتری هم داشت ؛ اخه میتونستیم دیرتر بریم حداقل همسرم استراحت کند که شب کار بودند تازه خیلی خسته بود خونه مامانم حدود یک ساعت خوابید الان باز سرکار تا صبح   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
خب درباره این چراها با همسرت صحبت میکردی و برنامه ریزی میکردین، ضمنا چرا خونه مامانت می مونی،؟ 

چون همسرم دوست ندارد شب تا صبح تنها داخل خونه باشم،  میخاد خاطرش جمع باشد که برام اتفاقی نیفته و اینکه که نترسم خونه تنهایی 

راستش هم درکت میکنم هم نه

از اینکه دوست داری همسرت بیشتر کنارت باشه و گردش بری حق داری اما منطقی نیست چون یک مرد برای گذران زندگیش باید کار کنه مخارج سنگینه

من کارمندم همسرم هم هست

اما خرج زندکی زیاده من خودم اگر در هزینه ها همپای شوهرم نباشم واقعا نمیشه نرمال زندگی کرد. 

به شوهرت بتبت اینکه تن پرور نیست افتخار کن و تشویقش کن

اما ازاینکه میگی اول عید نباید خونه مادرش می رفت کاملا ناحق و بی انصافیه وظیفه بچه هاس که اول عید خونه خانواده هاشون برن 

اگر شما خونه مادرت نمیرفتی راضی بودی 

پس اصلا فرق نذار حتی اگر برات سخته باید یک رسم و رسومات و آداب و معاشرت هایی را رعایت کنی

بعد هم خوب لازم بوده اون پول ها بدست دوست همسرت برسه همسرت به عنوان یک مرد بالغ و عاقل و مسئولیت پذیر کار درست رو انجام داده

اونقدر غر نزن مثل بچه ها کمی عاقلانه تر رفتار کن شوهرت داره زحمت میکشه شب کاره سخته شب کاری سر کار رفتن سخته 

خسته اش نکن بذار اونم حداقل از جانب تو ارامش داشته باشه

تا ۱۳ فروردین خیلی فرصت هست برای اینکه گردش کنی

به همسرت بگو دلم میخواد گردشی در طبیعت یا حتی بازار گردی داشته باشیم.  منطقی و واضح صحبت کن که زندگیت شیرین باشه و پایدار

2706