2726

ما هم این ماه حدود ۵۵میلیون  خرج کردیم.

دوتا بچه کوچیک دارم.

لباس خریدیم و اجیل و شیرینی و گز و میوه عید و دو سه بار هم رستوران

خوب شد پس انداز داشتیم وگرنه شوهرم کارمنده.

وای بحال کسایی که ندارن با این وضع گرونی خدا کمکشون کنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما ی میلیارد خرید خوراکی مون شد فقط 😂😂🤣🤣🤣

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L
2728
منم دومیلیارد خرج کردم کی ب کیه🤣🤣🤣

۵میلیارد من😁

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه

اگر از گفتن این حرف قصدی ندارین باید بگم بیان کردنش هیچ منفعتی برای شما و بقیه نداره و ته دل خیلیا رو خالی میکنه 

لطفا این موارد داخل سایت اعلام نکنید

سفر به مریخ

مانتو با قیمت فضایی 

نارضایتی از درآمدی که در برابر اقشار زیادی بالا ب حساب میاد

چه خوب

من کلا سخت نمیگیرم .خیلی اسون میگیرم . اجیل هم نخریدم .نه ک نداشته باشم . داشتم . ولی لزومی ندیدم بخرم . 

در سکوت به تلاشت ادامه بده . بگذار موفقیت هایت به جای تو حرف بزنند...
2706