2733
2739
عنوان

سوال راجع به برگردوندن ژله

361 بازدید | 24 پست
سلام دوست جونا من هر وقت ژله را میزارم توی آب داغ و بر میگردونم یک مقداری ژله اب شده و میریزه تو ظرفی که ژله را بر میگردونم اب ژله جمع میشه که با دستمال کاغدی خشک میکنم دوما ولقتی ژله را بر میگردونم مثل این ژلم کناره هاش صاف و تمیز نیست چکار کنم کارم تمیز از قالب در بیاد مثل ژله های حرفه ای ها بشه آپلود عکس
بزرگترین نعمت اینه که اگه کسی پشت سرت حرف زد
رفیقات با پشت دست بزنن تو دهنش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مامان روژین جان قالبتونو چرب میکنین؟ من چندبار توی قالبای پلاستیکی شکل گل که کوچیکن درست کردم قبلش قالبارو چرب میکردم راحت درمیومد سری اخر دیدم همیشه راحت در میاد با یه دستمال و یکم روغن همه رو چرب کردم راحت درنمیومد حدس زدم بخاطر این بوده که قالبو خوب چرب نکردم
با حیوانات مهربان باشیم.
اره کار خودمه فیلم آموزشی برای ژله تزریقی تو نت زیاده باید فیلمهاشو ببینی با توضیح زیاد نمیشه متوجه شد من دو سه تا فیلمش را دیدم بعدم با شیشه نوشابه خانواده برای خودم ابزار ژله تزریقی درست کردم
عزیزم ژله ات رو زیاد تو آب گرم نگه میداری به خاطر همین آب میشه. قبل از اینکه ژله رو از ظرف خارج کنی با یه چاقو که به آب گرم زدیش لبه های ژله رو کمی جدا کن یعنی چاقو رو بزار و دور گیری کن بعد داخل آب بزار و برگردون
دختر اردیبهشت جون من الان اگر ببینی روی این ژلم دون دونهه اون مال چرب کردن و اون دون دون ها روغنه ولی بعدا بهم گفتن باید با روغن جداکننده چرب کنی که من هنوز امتحان نکردم اخه جایی ندیدم روغنشو
2738
نازی جون همیشه اینکار را میکنم و دور گیری میکنم و سعی میکنم تا جایی که بشه تو اب داغ کم بزارم یعنی تا جایی که فقط ژله بر گرده ولی بازم ژلم اب میشه البته یک چیزی من تو اب داغ نمیزارم تو اب جوش میزارم
2706