2726

واااای چقد گیر میده چقد راه میره تو خونه چقد در قابلمه باز میکنه در یخچال باز میکنه از بیکاری شیر موز و شربت و کوفت زهرمار درست میکنه من فقط میشورم و تمیز میکنم.بچه خودشو هلاک کنه از گریه این فقط جلوش میشینه میگه تو گریه وکونی گریه نوکن وگرنه تورا میزنم من😐به همین زبون مسخرش با بچه حرف میزنع🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️به بچه داری به صدا تلویزیون به همه چی نظر میده هووووووووووف اصلا کی گفته تعطیل باشه

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😂

و ما برای زنده ماندن هزاران بار مُرده‌ایم :)!                           کاش ادما بفهمن فقط یبار زنده هستن و اینقد بهم توهین نکنن! ‌‌‌‌.                                                                          
😂😂😂😂آخ ننه  درکت میکنما باور کن ولی خییییلی بامزه گفتی

🤣😭🤣😭🤣

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

اقا دلداری بدین همه استیکر خنده😭🤣🤦🏻‍♀️

شوهر من غر نمیزنه ی راست میرینه تو خونه ببخشیدا

میز تمیز میکنم آجیل میخوره میریزه همونجا

کل میوه ها با جاش برمیداره میشوره

میگم نشور همه رو میریره تو ظرف میزاره وسط

😐

راستی اسی امضات🤣

بوی تند ماهی دودی یادش بخیر چقدر خندیدم🤣🤣

🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿آنقدردردل‌ریختم‌که‌اضافه‌هایش‌از‌چشمانم‌میریزد💫 

وااای شوهر منم اینجوره شایدم بدتر بچه ام یه خورده بهونه بگیره گریه میکنه خونه رو میزاره سرش که چرا گریه میکنه تو توجه نمیکنی به بچه ها انگار کلفتشم😫🤦‍♀️😣🥺

نامه ای از طرف خدا🌸🌸🌸بنده‌ی‌ من،طاقت بیار حتی اگه طناب طاقتت به باریک‌ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم..........
2706