2733
2734
عنوان

خانما اگه خواهرشوهرم بیاد خونمون

442 بازدید | 24 پست

سلام خانما قبل عید با خواهرشوهرم تعریف تخمه وآجیل شد من گفتم ما آجیل هم خریدیم خواهرشوهرمم گفت ما پارسال خریدیم ولی امسال نه ،بعد شوهرم گفت آحیل هارو قاطی تخمه ها نکنیم تخمه کذو وآفتاب گردون داریم ،به نظرشما خواهرشوهرم بیاد خونمون ببینه آجیل نیست ناراحت میشه؟ ؟ چون آجیل ها خیلی بدرد بخور نبود بوی کهنگی میدادند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام 

اسی من متوجه نمیشم 

شما به چی میگید اجیل؟؟؟

مگه تخمه افتاب گردون میریزن🤔

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2738
سلام  اسی من متوجه نمیشم  شما به چی میگید اجیل؟؟؟ مگه تخمه افتاب گردون میریزن🤔

آجیل که تخمه آفتابگردون نذاره من میگم آجیل ها بوی کهنگی میداد دیگه مناسب پذیرایی نیست 

اگه سوال کرد بهش بگم؟؟ 

نه بابا بحث بنداز از گرونی

تهشم بگو اینقدر تومن اجیل خریدیم کهنه از اب در اومد 

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
آجیل که تخمه آفتابگردون نذاره من میگم آجیل ها بوی کهنگی میداد دیگه مناسب پذیرایی نیست 

عزیزم آجیلها را ظرف جدا بزار رو‌میز 

بعد که پذیرایی کردید با ظرف بیار بگو احساس میکنم سرمون کلاه رفت و انتخابمون اشتباه بوده و اجیلها بوی نا میده 

خودشون ببینند و قضاوت نکنند

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2706