2733
2734
عزیزم بنظرم بستگی داره به این که دلیل جدایی چی بوده من ظهر و دیشب داشتم میمیردم ولی الان دلم ار ...

میدونی دلیلش هر چی که باشه آدمو میشکنه 

جدایی درد داره 

منم واقعا حس کردم بدون اون میمرم ولی خداروشکر زنده ام 

اینا حقه ی مغزه 

مغز این حس و القا میکنه ک اگ بره میمیری چون بشر در دوره تمدن اگ کسی ترکش میکرد میمرد ولی الان کسی نمیبره 

البته از نظر جسمی منظورم هستش ولی از نظر روحی واقعا خاموش میشی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه قوی باریک الله  من به گفته مشاورم سوگواری کردم  ولی بعدش آروم شدم .الان میگم حتما خدا ...

صدر صد عزیزم صلاح ادمو فقط خدا میدونه عزیزم باید قوی باشیم که بتونیم زندگی کنیم از خدا میخوام ادمای خوب و قسمتمون کنه الهی امین

2728
میخای بگم چی سرشون اومد؟ هرچند من ازبلایایی که سرشون اومد خوشحال نشدم ولی وای به روزیکه کسی دلم وبشن ...

منم بدجور قضاوت کرد و حرفایی زد که حقم نبود 

فقط از خدا خواستم بهش ثابت کنه که داره اشتباه میکنه 

مادرم میگه آدمای دل شکسته دعا و نفرین شون زودتر مستجاب میشه 

اگ منو یادت بود واسم دعا کن که خوشبخت و عاقبت بخیر بشم 

صدر صد عزیزم صلاح ادمو فقط خدا میدونه عزیزم باید قوی باشیم که بتونیم زندگی کنیم از خدا میخوام ادمای ...

اره 

ازش ممنونم ک این آدم و سر راهم قرار داد 

بهترین موقع وارد زندگیم کرد ، زمانی که بشدت به حمایت عاطفی و روحی نیاز داشتم کنارم بود 

بعدش آروم آروم ازم گرفتش تا دوباره یاد بگیرم که تنها باشم 

یاد بگیرم که قوی تر باشم 

اومد تو زندگیم بهم درس داد و از خودش خوبی به جا گذاشت و رفت 

کاش الان هر جا هستش خوشحال و آروم باشه ولی منو فراموش نکنه و ب یادم باشه 

بهتون بگم اصلا ابدا ناراحت نباشید.به قول معروف ورق برمیگرده.آدم ازطلاق گرفتن ناراحت نیس متاسفانه آدمای اطرافت انقد اذیتت میکنن که خدا بگه بس.ولی محکم وقوی هرکیم گفت چیشد بگید نمیخام راجبش صحبت کنم گذشته تموم شد.هرکیم به ناحق قضاوت کردشک نکنید خدا تواون موقعیت قرارش میده

2738
منم بدجور قضاوت کرد و حرفایی زد که حقم نبود  فقط از خدا خواستم بهش ثابت کنه که داره اشتباه میک ...

بخدا عزیزجای بحث نیس اصلا کساییکه منو قضاوت کردن روزیکه ازدواج مجدد کردم بازم اذیتم کردن خیلی تا اینکه خدا یه اتفاقایی سرشون آورد شبو روزشون شد گریه.نگران نباش دعای دلشکسته ها تاعرش خدا میره.ازخدامیخام خوشبخترین دختر بشی. 

بخدا عزیزجای بحث نیس اصلا کساییکه منو قضاوت کردن روزیکه ازدواج مجدد کردم بازم اذیتم کردن خیلی تا این ...

اینجاست که میگن هر چه کنی به خود کنی ‌.. کسایی که آدم اذیت میکنن به نحوی چوب شو میخورن 

خیلی ممنونم ازتون .. انشالله خدا بهترین ها رو نصیب تون کنه و دلتون غم نبینه 

2706