2726

بچه ها امروز تولد کسی که دوستش دارم هست بعد من هنوز تولدشو تبریک نگفتم ..چون یکی از نزدیکاش فوت شدع اصلا حال و حوصله ندارع پسر عموش دیروز فوت شد کلا خیلی درگیره 

منم واس تولدش کلی برنامه داشتم اما هیچی نگفتم هنوز چون حالش زیادی خوب نیست فقط امشب پیام داد باهام حرف زد یکم 

الان میخواستم براش بنویسم که به یاد هستم که تولدته فکر نکنی به یاد نیستی و از اینطور حرفا 

بنظرتون تبریک بگم چی بگم ؟

حتی براش کلیپ هم گرفته بود ک خودم داخل کلیپ تبریک گفته بودم 

میشه راهنمایی کنیدددد

مهم ترین چیزی که یاد گرفتم اینه که: هرکسی قلب داره ولی وجدان نصیب هرکسی نمیشه!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همینو ک میخواستی بهش بگی رو بگو 

بگو ی وقت نگه یادت نبودن و ناراحت بشه

ﺗﻭ #ﺳﺭﻧﻭﺷﺕ ﻣﺍ ﺍﺻﻟﺍ ﭼﻳﺯﻯ ﺑﻩ ﺍﺳﻣ #ﺧﺷﺑﺧﺗﻯ ﻧﺑﻭﺩ ://🍂                 توی آینه انعکاس #دختری رو می‌بینمکه لبخندش درد میکنه:)))       قَ‍‌ل‍‌ب ن‍‌ی‍‌س‍‌ت ک‍‌ه ق‍‌َب‍‌رِس‍‌ت‍‌ونِ آرِزوه‍‌اس‍‌ت.     #غرور ب‍‌هت ق‍‌درت م‍‌‍‌ی‍‌دہ ول‍‌ی ش‍‌اد ب‍‌ودن‍‌و ازت #م‍‌‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌رہ!(: 
2728
تو ک همه کارا رو کردی ما الان بیایم دکمه ارسال و بزنیم؟😐

چی کار من هیچی نگفتم خواستم راهنمایی بگیرم

حتما بگو

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
بفرس  بگو اینارو اماده کرده بودم ک واست بفرستم فقط خواستم بدونی ب یادت بودم

کلیپم آهنگه همین میگ تو به دنیا اومدی تا دنیا رنگی بشه دابسمش خودمه بفرستم بنظزت ؟؟اخع فردا میاد میبینع تشیع جنازه هست 

کلیپم آهنگه همین میگ تو به دنیا اومدی تا دنیا رنگی بشه دابسمش خودمه بفرستم بنظزت ؟؟اخع فردا میاد میب ...

نفرس 

بهش بگو ب یادش بودی

بعدا ک غمش سبک تر شد

نشونش میدی

من فوبیا دارم به نوتیفا...اگه اسمی غیرتو بیاد:)💜
برو بگو که به یادشی فلان همینا که خودت گفتی،کلیپم برا خودش بفرس بزار ذوق کن اینجوری ناراحتیش هم کم م ...

الان شات میزارم ک چی گفتم کلیپ آهنگه و فردا تشیع جنازه میگم زشته 

2706