2726
عنوان

راه کار بدین حافظم خالی شه تروخدا

107 بازدید | 13 پست

ی برنامه می خوام بریزم فضا می خواد ندارم

مثلا از ۱۰۰ درصد ۸۸ درصد پره بعد اگه بخوام اون برنامه رو نصب کنم باید از ۸۸ بشه ۶۰

برنامه های به درد نخورم پاک کردم

فیسبوکمم کاری نداشتم باهاش پاک کردم

ولی بازم اونقدر نمیشه 

لطفا بگین برنامه هارو لازم دارم😔

گاهی وقتا بهترین انتقام اینه که لبخند بزنی و بگذری ✨♥️ ️ 

حافظه پنهان همه برنامه هات رو پاک کن

اگه بلد نیستی تا برات توضیح بدم 

یه مدت تعلیق...                                                                   توجه❌اسمم(یلدا) نیست چون شب یلدا اینجا عضو شدم گذاشتم(کاربر یلدایی) کاربری دست چند نفره😎

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حافظه پنهان همه برنامه هات رو پاک کن اگه بلد نیستی تا برات توضیح بدم 

بگو عزیزم

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

[QUOTE=280973337]بگو عزیزم[/QUOTEتو تنظیمات برو به قسمت برنامه ها لیست برنامه هارو باز کن هر برنامه تی که خواستیو انتخاب کن توی تنظیمات ان برنامه بزن به ذخیره سازه از اونجا میتونی حافظه پنهانو پاک کنی

بگو عزیزم

خب‌ 

برو  تو قسمت تنظیمات گوشیت‌ . بعد برنامه ها 

حالا از اول همه برنامه ها رو روشون‌ کلیک کن یکی یکی 

اونجا  که زده محل ذخیره رو بزن و بعد پاک کردن حافظه پنهان رو بزن کار دیگه ای نکنیااا‌ فقط همین که گفتم 

ولی حافظه پنهان گالری رو پاک نکن

بازم سوالی داشتی بپرس 

یه مدت تعلیق...                                                                   توجه❌اسمم(یلدا) نیست چون شب یلدا اینجا عضو شدم گذاشتم(کاربر یلدایی) کاربری دست چند نفره😎
میشه بگین؟

توضیح دادم 👆👆👆

[QUOTE=280973337]بگو عزیزم[/QUOTEتو تنظیمات برو به قسمت برنامه ها لیست برنامه هارو باز کن هر برنامه ...

تو سامسونگ کجاش میشه ذخیره ساز؟

گاهی وقتا بهترین انتقام اینه که لبخند بزنی و بگذری ✨♥️ ️