2733
2734

و خیلی  امروز حالم بد بود یعنی این حسو هیچوقت نداشتم واقعا یه چیزی سنگین تو تمام قفسه سینم فشار وارد میکرد انقدر حالم بد بود بعد اومدم اینجا تاپیک زدم که میخوام مسمومش کم هرچند ک اینکارو نمیکنم چون نمیخوام خون یه الاغ گردن من بیوفته خدا خودش ورش داره بعد یه سری ها گزارش زدن بدون اینکه بپرسن چرا چیشده واقعا حلال شون نمیکنم یه روز تو موقعیت من قرارمیگیرن 

منو تعلیق نکنید بخدا نمیبخشم تون😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خاک توسرش کنن 

بره از امشب تو جیگر همون بخوابه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

خدا کمکت کنه عزیزم شرایط سختی داری واقعا هیچ چیزی کتک زدن و توجیه نمیکنه…

با احترام به همه، بنده مسلمان نیستم❤️ وگن 🥗🌱 کیشوند 🏝 یه پسر 🐶 خوشگل دارم به اسم Millow که جاااانه منه ❤️ 
2738

چیشده؟ مشکلت با همسرت چیه؟

عزیزان نی نی سایتی قبل از اینکه از روی عکس پروفایل بگید که آقام لطفا عکس شهید رو تو گوگل سرچ کنید...خدایا مرا پاکیزه بپذیر.  بیاد شهیدان مهدی باکری و قاسم سلیمانی
چرا چیشده 

من بادخترم رفتم پارک شوهرم با همین پسرعموش و پدرش معتاد شد اینا هم دقبقا اومدن کنار من بعد  من فقط بخواطر بچم رفتم شوهرم و پسرعموش رفتن تو ماشین مواد مصرف کنن بشدت حالا مصرفشون بالاست بازنش هیچ بحثی نداشتم ولی رفت هزار تهمت پشتم سرم زده

منو تعلیق نکنید بخدا نمیبخشم تون😔
2706