2737
2739

من کلی جوش داشتم انقد اعصابم ریخته بود بهم 

رفتم ارایشگاه یه خانم مال لدورا بود بهم محصول داد الان صورتم بهتر شده طوری که تمام محصولاتم حتی ارایشی و واسه موهامم لدورا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من کلی جوش داشتم انقد اعصابم ریخته بود بهم  رفتم ارایشگاه یه خانم مال لدورا بود بهم محصول داد ...

عجب تبلیغ زیرکانه ای

یه دختر قوی و شاد... عاشق کتاب...تومرا جان و جهانی😍خوش اومدی به زندگیم محمدرضای عزیزم.. شبی که شدی تمام وجودم ..صبحش قشنگ ترین  نور تابید به زندگیم💖اگه تو تاپیکی کامنت میذارم ..صرفا بخاطر استارتره...لطف کن ریپلای نکن منو ..دوست عزیز ..جوابی به ریپ زدنت نمیدم...خو ضایع میشی  سعی کن بیشتر مراقب شخصیتت باشی..سکوت بالاترین مرحله ی پختگیه👉❤و سخت ترین قسمت زندگی اونجاست که وابسته بشی و کاری از دستت برنیاد و مجبور شی از دور نگاهش کنی
2738
قربونت برم تبلیغ نیست تجربه بود من بهم معرفی کردن گرفتم و راضی بودم و به ایشونم گفتم  تواومدن ...

محصولات لدورا مجوز سازمان غذا و دارو رو نداره.گفتم که اطلاع داشته باشی..به جز خود شرکت و اسپانسرای فروشش هیچ پزشکی حتی حاضر نشده ترکیباتشو پیگیری کنه چون قبولش ندارن...

یه دختر قوی و شاد... عاشق کتاب...تومرا جان و جهانی😍خوش اومدی به زندگیم محمدرضای عزیزم.. شبی که شدی تمام وجودم ..صبحش قشنگ ترین  نور تابید به زندگیم💖اگه تو تاپیکی کامنت میذارم ..صرفا بخاطر استارتره...لطف کن ریپلای نکن منو ..دوست عزیز ..جوابی به ریپ زدنت نمیدم...خو ضایع میشی  سعی کن بیشتر مراقب شخصیتت باشی..سکوت بالاترین مرحله ی پختگیه👉❤و سخت ترین قسمت زندگی اونجاست که وابسته بشی و کاری از دستت برنیاد و مجبور شی از دور نگاهش کنی
محصولات لدورا مجوز سازمان غذا و دارو رو نداره.گفتم که اطلاع داشته باشی..به جز خود شرکت و اسپانسرای ف ...

من که راضیم اطرافیانم استفاده کردن و همه راضی

ی سری از پزشکا اتفاقا یه سری عه محصولات رو پیشتهاد میکنن