2733
2734
عنوان

فکر کن شب بخوابی صبح کور شده باشی

542 بازدید | 44 پست

تا حالا به این فکر کردید اگه یهو دیگه  نتونید ببینید چی میشه؟ من حتی فکرشم دیوونم میکنه دوتا چیز و نمیتونم حتی تو تخیلم بیارم یکی از دست دادن بچمه یکی کور شدنم بنظرم غیر قابل تحمله نظر شما چیه؟

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉

ار 

فک کردم 

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

آره.  برم زودتر عینک بخرم . آخه چشمام تنبلی داره ضعیف شده ..... من خودکشی میکنم 

خدایی هر کی نی نی یارو برام صدا کنه . خیلی آدمه  ..............این نقطه چینا فوشه . نفرینش میکنم .. خیلی بی جنبه هستی . شبیه پیر زنا هستی . حالم ازت بهم میخوره... 

ارایشگاه بودم زنه اومده بود شب خوابید روز بیدار شد نمیتونست حرف بزنه دوماه تمام نتونست انقد دوا درمون یدفعه تو خونه نشسته بود یدفعه ای حرف زد 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
2706