2726
عنوان

بدبخت شدم بیاین..

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 67 پست

موبر برای صورت افتضاحه به چ عقلی زدی

کارش نمیشه کرد فقط باید بزاری پوستت بازسازی کنه خودشو ۲هفته طول میکشه 

اصلا اسکراپ نکن ماسک نزن تیغ نطن ک بدتر میشه فقط آبرسان بزن حتی ضد جوش ام نزن

کاربری قبلیم تعلیق شد😭 میشه واسه حاجتم یک صلوات بفرستی منم میفرستم برات🥺    من در حال جذب بهترین چیزا هستم برکت و فراوانی به زندگی من در حال ورود است 😇  (💍)خدایا شکرت بابت همه چیززززز  بهترین چیزا تو دنیا : املت با پیاز . چیپس و تخمه . شیر موز. شکلات زیاد خیلی زیاد :) وای الان که دارین‌این امضا رو میخونید من تو فکر شکلات کاکائویی ام راستی چشم گوسفند ام خیلی خوشمزس تو کله پاچه😶 (چندشم خودتونید) عاشق غذا های دریایی ام هر نوعش حتی ۸ پا😁 مرغ ام دوست دارم عاشق سبزیجاتم😭 عاشق خاب هستم :))))) در کل یک عدد انسان شیکمو خابالوام در عین حال هرچی بخورم چاق نمیشم🤣 متاهل و متعهد به وجودت🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان جوش زده قرمزه سوخته چیه

جوش نه قرمزه سوز هم میده و زخمای ریز کوچیک داره قرمزیش خیلی بده

هر وقت تونستی به 1-دین 2-نوع پوشش 3-شیوه زندگی 4-علاقه افراد 5-گرایشات آدما (احترام)‌ ‌بزاری اون وقت یه آدم با شعوری و لایق رفتار خوب🌱 ‌ 
2728
موبر برای صورت افتضاحه به چ عقلی زدی کارش نمیشه کرد فقط باید بزاری پوستت بازسازی کنه خودشو ۲هفته طو ...

دختر عموم صورتش از من حساس تره همین مارکو هم زد مخصوص صورته قبلا هم زده بودم نمیدونم جرا الان اینطور شدم

هر وقت تونستی به 1-دین 2-نوع پوشش 3-شیوه زندگی 4-علاقه افراد 5-گرایشات آدما (احترام)‌ ‌بزاری اون وقت یه آدم با شعوری و لایق رفتار خوب🌱 ‌ 
خیلی گذاشتی حتما

نه اتفاقا ۵ دقیقه هم نشد

دختر عموم صورتش از من حساس تره همین مارکو هم زد مخصوص صورته قبلا هم زده بودم نمیدونم جرا الان اینطور ...

حساسیت داری

برای شیو صورت فقط تیغ خوبه هیج چیزی دیگ بدرد نمیخوره

کاربری قبلیم تعلیق شد😭 میشه واسه حاجتم یک صلوات بفرستی منم میفرستم برات🥺    من در حال جذب بهترین چیزا هستم برکت و فراوانی به زندگی من در حال ورود است 😇  (💍)خدایا شکرت بابت همه چیززززز  بهترین چیزا تو دنیا : املت با پیاز . چیپس و تخمه . شیر موز. شکلات زیاد خیلی زیاد :) وای الان که دارین‌این امضا رو میخونید من تو فکر شکلات کاکائویی ام راستی چشم گوسفند ام خیلی خوشمزس تو کله پاچه😶 (چندشم خودتونید) عاشق غذا های دریایی ام هر نوعش حتی ۸ پا😁 مرغ ام دوست دارم عاشق سبزیجاتم😭 عاشق خاب هستم :))))) در کل یک عدد انسان شیکمو خابالوام در عین حال هرچی بخورم چاق نمیشم🤣 متاهل و متعهد به وجودت🤍
اوه اوه  یخ بزار ، الوئه ورا هم خ خوبع

زدم دیشب خیلی هم زدم صبح دیدم زخما خشک شدن و قرمز😑 الانم آلوورا زدم تا ببینم چی میشه

کرم موبر بدترین روش اصلاح هست هم برای صورت هم بدن خواهشا هرچیزی رو امتحان نکنید

قبلا زدم چیزیم نشده بود

یکی دو روز طول میکشه نگران نباش  منم وقتی بند میندازم  تا یکروز قرمزم مثل لبو  روز ...

وای دقیقا از منم همین جور شد جند روز پیش رفتم ارایشگاه صورتمو بند انداخت چنان قرمز شد ک 😂با خودم گقتم اگه خوب نشه چی نگران بودم 😂

‌من از بیگانگان هرگز ننالم ک هر چ کرد ب من آن آشنا کرد:)) 
حساسیت داری برای شیو صورت فقط تیغ خوبه هیج چیزی دیگ بدرد نمیخوره

دقیقا هیچی تیغ نمیشه اگه درست استفاده کرد قبلا همش تیغ میزدم فوقش دوتا جوش میزدم نمیسوختم که😑

2706