2733
2734

سلام عزیزان.سال نو مبارک.بچه اول ما مستقله و جدا میخوابید قبلا.تو بارداری شرایطی پیش اومد که من و بچم باهم میخوابیدیم.حالا که زایمان کردم دلم میخواد برم تو اتاق خودمون بخوابم .احساس میکنم بین من و شوهرم فاصله افتاده.حالا اگر ما ۳ تایی بریم اتاق ما بخوابیم بچم دلخور میشه که ماهمه باهمیم و فقط اونه که تنهاس☹️دلش میخواد بیاد پیش ما.تو اتاق ماهم که نمیشه ۳ تا تخت جا کرد.میگه منم بیام تو تخت شما بخوابم😵‍💫هم جامون تنگ میشه هم راحت نخواهیم بود با وجود بچمون تو اتاق ما.بنظرتون چیکار کنم؟کلافه شدم از شرایط موجود.من و بچه ها یه اتاقیم شوهرم تنها یه اتاق😑

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی

همه بیاید پذیرایی منم همینطکارو کردم الان ک دخترام بزرگ شدن جداشون کردم ما برگشتیم اتاق خودمون بچه ها اتاق خودشون

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
همه بیاید پذیرایی منم همینطکارو کردم الان ک دخترام بزرگ شدن جداشون کردم ما برگشتیم اتاق خودمون بچه ه ...

همسرم نمیاد.بدخوابه رو زمین خوابش نمیبره عصبی میشه😮‍💨

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
همسرم نمیاد.بدخوابه رو زمین خوابش نمیبره عصبی میشه😮‍💨

پس اول بچه بزرگتو اتاق خودش بخابون بعد تو هم برو اتاق تون با نوزادت بخاب باهاش حرف بزن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
برو پیش اولی خوابش کن بعدبرواتاق خودتون

قبلا همین کارو میکردم ولی میترسم نصفه شب بیدار بشه ببینه ما همه باهمیم و اون تنهاس  غصه بخوره تو روانش تاثیر بد بذاره.

2738

ماسه تایی اتاق خودمون بودیم و بزرگه گاهی میومد پیش ما زیاد واکنش نشون نده بعد یه مدت برمیگزده تو جای خودش

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

من تخت بچمو گذاشتم یه گوشه از اتاق خودمون....اتاقمپن کوچیکه شده ولی چندتا مزیت داره..اول اینکه با همسرم جدا نخوابیدم...نگران تنهایی بچم تو اتاقم نیستم...بچم چون رو تخت خودش می‌خوابه خیلی وابسته ی تخت ما نیست

پس اول بچه بزرگتو اتاق خودش بخابون بعد تو هم برو اتاق تون با نوزادت بخاب باهاش حرف بزن

آره باید باهاش صحبت کنم قانعش کنم.این مدت به من وابسته شده.نمیخوام حرکتی کنم که فکر کنه با اومدن بچه جدید محبت ما بهش کم شده.

ما چهارتایی رو تخت میخوابیدیم

چه جوری جا میشدین؟😄بچه من تو خواب هلیکوپتری میزنه.یهو نصفه شب یه لگد میکوبه وسط کمرم😵‍💫

ماسه تایی اتاق خودمون بودیم و بزرگه گاهی میومد پیش ما زیاد واکنش نشون نده بعد یه مدت برمیگزده تو جای ...

سختش همون شبهای اوله که موندم چه جوری بذارمش برم که دلخور نشه.

سختش همون شبهای اوله که موندم چه جوری بذارمش برم که دلخور نشه.

برای من میومد اتاق ما رو تختمون میخوابید بعد میدید بچه شب گریه میکنه میرفت جای خودش 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706